W tym tygodniu Celeb Favor zwróciła się do czerwonych toreb, torby z tweedami i prawie torebki vintage

Cannes wciąż się dzieje (więcej na ten temat), ale większość celebrytów, których wybór torebki, na które patrzymy dzisiaj, wybiera się dzisiaj, wybiera Trzymaj swoje bardzo znane stopy solidnie na nas na wybrzeżu. Oczywiście niektóre z nich mają małe dzieci w domu lub bardzo ważne daty na lunch, lub po prostu żyją w strachu przed wystawieniem pytań o to, czy rzeczywiście są Becky z dobrymi włosami. Wszystkie doskonałe powody, aby pozostać w domu i nie mieszać się zbyt blisko z międzynarodowymi mediami. Celebrytów głównie żyją w tym tygodniu, choć ze wspaniałymi torbami z Chanel, Fendi, Givenchy, Céline i The Row. Brak zdjęć z Francji może zawieść, ale wybory torby z pewnością nie.

Alessandra Ambrosio
Chloé Drew Bag
1950 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa
Alessandra Ambrosio została niedawno zauważona w LA z mieszaną zamszową i skórzaną torbą Chloé. Dżinsy z wysokim stanem są obecnie popularne z modelami i aktorkami, ale jest to prawie czerwca. Więc gdzie są wszystkie krótkie spodenki?

Chrissy Teigen
The Row Classic 5 Tote
4500 $ za pośrednictwem netto-a-porta
Tutaj są! Mocno zaniepokojone krótkie krótkie spodenki zauważone na jednej Chrissy Teigen, widziane tutaj spacer z nią The Row Classic 5 Tote, mąż John Legend i Baby Luna, który właśnie skończył miesiąc! Chrissy jest dość stronnicza dla toreb przy rządach i krótkich szortach. Czy wspomniałem, że miała dziecko nieco ponad miesiąc temu?

Kerry Washington
TOTE GOYARD St. Louis
Kerry Washington zabrała tę atrakcyjną czerwoną torbę Goyard do niedawnego występu w Kimmel. Naprawdę nie możesz tu powiedzieć, ale Kerry spodziewa się obecnie swojego drugiego dziecka z mężem Nnamdim Asomugha.

Kylie Jenner
Worka na pudełko Mini Pandora Givenchy
2 290 USD za pośrednictwem Saks
Oto Kylie Jenner, pozostawiając miłego faceta z pięknym małym mini Givenchy na ramieniu. Jest to bez wątpienia najbardziej wyrafinowana, zbyt duża bluza, jaką kiedykolwiek widziałem w życiu.

Lily-Rose Depp
Plecak Chanel
Lily-Rose Depp wygląda, jakby próbowała nam coś powiedzieć Lax. (Czy to celowo obraźliwy gest? A jeśli tak, to w jakim kraju jest najbardziej ofensywny?) Nosi wspaniały plecak Chanel Tweed. Dlaczego byłem zmuszony wytrzymać tak wiele różnych, gorszych odmian plecaka Chanel? Wyraźnie zawsze miało to być wykonywane w Tweed.

Paris Hilton
Torba Yves Saint Laurent Muse
Kup Saint Laurent przez Saks
Nie, to nie jest #TBT, to Paris Hilton przybywa na ładne lotnisko w roku naszego Pana 2016, niosąca torbę Yves Saint Laurenty, która ma prawdopodobnie 10 lat. Cały jej wygląd jest bardzo vintage Paris Hilton.

Rita Ora
Fendi Mini przy okazji torba
1450 USD za pośrednictwem Saks
Oto Rita Ora, patrząc wyraźnie na Paparazzi uwagę podczas lunchu z przyjaciółmi w LA. Nie martw się Rita, chcemy tylko lepiej spojrzeć na twoje akcesoria Fendi.

Shonda Rhimes
Torba pierścieniowa Céline
Niedawno nasi czytelnicy poprosili o bardziej udane kobiety biznesowe w tych podsumowania, zamiast naszej zwykłej pamięci podręcznej supermodelki i aktorek. Cóż, nasza usługa fotograficzna czasami się zobowiązuje. Oto Shonda Rhimes, twórca wszystkich twoich ulubionych festiwów ABC, zmierzający w Kimmel z jasnoczerwoną torbą pierścieniową Céline.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post