Purseblog Eats: Rosemary’s

ze świeżym Nowym Rokiem, pomyśleliśmy, że to dobry moment, aby wypróbować tu kilka nowych rzeczy. Jak wielu z was wie, Purseblog ma siedzibę w Nowym Jorku i chcieliśmy dać ci bliżej niektóre z naszych ulubionych miejsc do jedzenia w wielkim jabłku. Zauważyliśmy, że wielu z was uwielbia zdjęcia jedzenia, które publikujemy na Instagramie, więc rozwinąć to, prawda? W przypadku Eats Purseblog będziemy zawierać wiele pysznych potraw i oczywiście będziemy mieli kilka naszych ulubionych toreb.

Najpierw udaliśmy się do jednego z najsłodszych zakątków w całej West Village, aby zjeść posiłek w Rosemary’s Enoteca & Trattoria. Restauracja ma rustykalny włoski wystrój wiejski, z dużą ilością drewnianych stolików (wiele wspólnych), dużych szklanych okien i przestronny bar. Oprócz wyglądu pięknie z błyszczącymi światłami, które zwisają z promiennego sufitu, Rosemary wygląda szczególnie urzekająco podczas wakacji, ozdobionych gigantycznymi wieńcami i choinkami. Rosemary ma nawet choinkę w ogrodzie na dachu, gdzie restauracja ciągnie niektóre z warzyw w cieplejszych miesiącach.

Rezerwacje: Brak zastrzeżeń dla imprez poniżej 8. Spodziewaj się dużego oczekiwania w czwartek, piątek i sobotnie wieczory.

Punkt cenowy: przekąski od 10 do 13 USD, makarony od 12 do 14 USD i większe płyty główne od 16 do 24 USD.

Gdzie: 18 Greenwich Avenue przy 10th Street, West Village.

Co zamówiliśmy: Różne mięso (prosciutto, soppressata, coppa cotta), różnorodna płyta sera (ricotta di pecora, pecorino toscano, gorgonzola dolce), radicchio Salad, Orecchiette makaron

Konieczność wypróbowania: Chleb Focaccia Rosemary, Orecchiette z duszoną zielenią i domową kiełbasą-makaron jest ręcznie kołysany i doskonale ugotowany. Zdecydowanie jedno z najlepszych dań w menu.

Bonus: mają znaczną listę białych win, z 40 butelkami białego wina dostępnych za 40 USD i prosecco z beczki!

Ogólnie rzecz biorąc, Rosemary jest jednym z naszych absolutnie ulubionych miejsc na zjedzenie się w Nowym Jorku. Usługa jest zawsze wyjątkowo przyjazna i gwarantujesz pyszny posiłek. Jeśli kiedykolwiek w mieście sprawdzasz lub nie miałeś okazji wypróbować tego małego klejnotu, gorąco go polecamy!

Śledź nas za pomocą Instagrama, aby zobaczyć o wiele więcej naszych przygodów związanych z jedzeniem.

Witryna Rosemary
Rosemary’s Twitter
Rosemary’s Instagram

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post