Sprawdź wszystkie torby, które gwiazdy nosiły na pokaz Chanel Fall 2013

praktycznie każda marka zaprasza celebrytów na swoje pokazy tygodnia mody, ale tylko najbożniejsze marki wiedzą, jak przekształcić te celebryty w prawdziwą okazję marketingową. Chanel, oczywiście, należy do tych inteligentnych firm, które najlepiej wykorzystują swoje sezonowe programy, przekształcając je w eleganckie wydarzenia medialne, które wielu projektantów żałuje, że nie mogliby zrobić. Niezgodną częścią tego procesu jest upewnienie się, że celebrytki pojawiają się ubieranie roli, a Chanel umieścił jedną z jego znanych toreb w ręce każdej gwiazdy, która odbyła podróż do Paryża. Oczywiście to zainteresowało nasze zainteresowanie.

Poniżej mamy podsumowanie tego, co gwiazdy (i kilka modeli) zabrały na wystawę, a wybór obejmuje od bardzo oczekiwanych sprzęgła Lego Spring 2013 po wypróbowane rozpoznać. Zakładaj wszystkie poniższe torby i sprawdź jutro, aby podsumować torby, które zadebiutowały podczas pokazu!

Jeśli w przeszłości zrobiłeś jakieś miejsca na koncerty w Chanel, wiedziałeś, że DJ Leigh Leigh Lezark byłby obecny i nosił coś z najnowszej kolekcji. Była jedną z niewielu, którzy wysłali jedno z pożądanych szponów Lego.

W rzeczywistości Lezark wysłano dwie torby Lego – tutaj ma czerwoną wersję na pokazie Jean Charles de Castelbajac.

Modelka Laura Hayden wybrała drobną srebrną małą klapkę, a jej kumpel (jeśli ją rozpoznasz, daj nam znać – jestem zagubiony, podobnie jak fotograf) nosił sprzęgło Lego.

Jessica Chastain, zawsze klasyczna piękność, połączyła swój zespół z wersją znanej torby z klapą Chanel.

Model Alice Dellal uczestniczyła w wystawie z torbą Chanel Young Boy na ramieniu (lub wokół jej ciała). To nie jest zaskoczenie – była twarzą linii młodego chłopca, kiedy ją zadebiutowała.

Nie sądzę, aby uścisk Miroslava Duma był Chanel, ale pomyślałem, że i tak dołączyłbym to zdjęcie, choćby na dowód, że ktoś faktycznie nosiłby szaloną dżinsową spódnicę z Chanel Spring 2013.

Po zakończeniu programu pojawiły się modele-oto Cara Delevigne i Aymeline Valade (myślę, że-nie jestem ekspertem od modelu) z wielką klasyczną klapą Chanel.

Tajwańska gwiazda pop Amber Kuo postanowiła nosić swoją klasyczną torbę z klapą Chanel jako eleganckie sprzęgło.

Zapisałem mój ulubiony wygląd na ostatnim. Zespół inspirowany męską odzieżą Milli Jovovich jest dokładnie tym, co myślę, kiedy wyobrażam sobie elegancką, swobodną paryską kobietę. Jej złote uścisk pudełka Chanel też nie jest takie złe.

I kolejny kąt na Milli, tym razem bez odzieży wierzchniej. Idealne, prawda?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post