10 rzeczy, które wymagasz, aby zrozumieć słynną historię torebki Goyarda

Wszystkie wysokiej klasy marki głoszą o swojej rzadkości i wyłączności, jednak niewiele z nich ma odwagę być nieuchwyt Wiele metod, które GOYARD było od stuleci. Marka nie reklamuje się, nie wymienia produktów na swojej stronie internetowej ani nie rozmawia z mediami, a także nigdy nie zobaczysz imprezy Flashy Goyard Product lub Fashion Week. GOYARD nie chce próbować bardzo typowego działania równoważenia rynku modowego, deklarując, że jego produkty są niezwykłe, a także cenne, a także starają się zaoferować 300 USD posiadaczom karty każdej osobie na Ziemi; Marka wolałaby po prostu nie oferować posiadaczom kart.

Tego rodzaju oszczędności public relations może utrudnić wyrzucenie przez Goyarda dla kupujących nowe na rynku torebek, a nawet doświadczonych kolekcjonerów toreb, którzy po raz pierwszy starają się GOYARD. Aby skonfigurować Cię z podstawami, opracowaliśmy przewodnik po tym, co wymagasz zrozumienia marki jako firmy. Kiedy jesteś przygotowany do zakupów, sprawdzaj nasz podkład na marce dużo na żądanie, The Goyard St. Louis Tote.

[Nota redaktora: ta publikacja została pierwotnie opublikowana 13 grudnia 2016 r.]

1. GOYARD to najstarszy producent produktów skórzanych, który wciąż jest w biznesie.
Firma została założona w Paryżu w 1853 r., Zaledwie rok przed bardzo częściej rozumianym Louisem Vuittonem. Istnienie domu pod nazwą Maison Martin (po twórcy Pierre-François Martin) pochodzi z 1792 r., Jednak François Goyard kupił firmę (który był wówczas nazywany Maison Morel) od następcy Martina, a także przemianowany na nim w 1853 roku.

2. Charakterystyczny druk Goyarda jest symboliczny, a nie dosłowny.
Druk monogramu Goyarda jest najprawdopodobniej najbardziej rozpoznawalną rzeczą w marce, a także w przeciwieństwie do wielu projektantów, nie wykorzystuje swojego pierwszego wstępnego do struktury wzoru. Zamiast tego, powiązane YS Goyardine (charakterystyczna tkanina powlekana marki) to centralny list nazwy, a także ułożone kropki, które ją budują, są znakiem historii gospodarstwa domowego Goyarda jako napędów logarytmicznych.

3. Goyardine nie jest już ręcznie malowany, jednak personalizacje są.
W tamtych czasach charakterystyczny nadruk Goyarda został ręcznie stosowany do wszystkich powlekanych płótna wykorzystywanych do tworzenia torb marki. Teraz proces ten jest realizowany dzięki zmechanizowanemu trawaniu, a także nakładaniu barwnika, jednak personalizacje (które wymagają dodatkowej opłaty) są nadal ręcznie malowane przez rzemieślnika Goyarda w jednym z garstki światowej Ateliers: Beverly Hills, Nowy Jork, Meksyk, Meksyk , Tokio, Hongkong, Brazylia lub Carcassone, Francja.

Obraz za pomocą hoteli Peninsula

4. GOYARD to jedyna ważna marka wysokiej klasy, która nie oferuje niczego online.
Poważnie, nic. Marka ma tylko cztery kategorie produktów – towary do przetrwania, męskie torebki, a także akcesoria, akcesoria dla zwierząt, a także specjalne zamówienia – i żadne z nich nie jest oferowane na zakup na komputerze, ani od samej marki, ani z autoryzowanej Trzecie detaliści uroczystości, takie jak domy towarowe.

5. GOYARD również nie sprawia, że ​​uzyskanie swoich produktów jest niezwykle łatwe.
Do 2015 r. Jedynym samodzielnym sklepem Goyard w Ameryce był w San Francisco. Jest teraz jeden w Nowym Jorku, jednak z tymi dwoma, a także kilkoma sklepami w sklepach w Bergdorf Goodman, a także Barneys, jest mniej niż pół lokalizacji, aby osobiście zdobyć Goyard w Stanach Zjednoczonych. Natomiast Hermès ma 24 miejsca w USA, a także Louis Vuitton ma 108, a oba oferują znaczne części swoich produktów na swoich stronach internetowych.

6. Jak mogłeś przypuszczać, Goyard jest prawdopodobnie najbardziej notorycznie samotną marką w stale demokratyzującym krajobrazie torebek.
Marka rzadko przyznaje wywiady z punktami prasowymi drukowanymi lub cyfrowymi, chociaż zaprosił nas do swojego flagowca East 63rd Street w Nowym Jorku, aby sfotografować sklep, zanim otworzy się publicznie. Goyard jest nadal własnością prywatną, co wskazuje, że brakuje mu rady dyrektorów, a także akcjonariuszy, którzy popychają wiele marek, aby bez końca dla nowych klientów, a także nowe produkty, aby je zwabić. Marka wydaje się głównie myśleć o zaspokojeniu istniejącej klienteli, która oczywiście ma własny rodzaj losu dla wysokiej klasy konsumentów głodnych wyłączności.

7. Goyard czasami odpowiada na obawy konsumentów w mediach społecznościowych.
Teraz mamy rozstrzygającą odpowiedź na temat pakietów Goyarda Fanny, a także na początku tego roku, marka rozważała autentyczność kurtki Goyard, DJ Khaled, kiedy to robił VMA. Pierwszy pierwszy Goyard ogłosił to fałszywe, jednak złagodził, że proklamacja po prostu „nieoficjalna”-marka nie tworzy kurtek, jednak robi jedwabne szaliki, które Khaled dostał zakup, aby kurtka wykonała na zamówienie.

8. Jest książka o historii Goyarda, jednak musisz jechać do Paryża, a także odwiedzić ją, aby ją zobaczyć.
Tylko 233 kopie (zalecenieWydrukowano Ation do 233 Rue Saint-Honoré, adres głównej siedziby marki Paris) z bardzo ograniczonej edycji książki Goyard, a także kopie z własnymi pni. Oczywiście książka nie jest już dostępna, jednak jeśli chcesz ją zobaczyć, można to zrobić za pomocą wizyty na flagowym flagowym flagowym marce.

9. GOYARD pozwoli ci specjalnie kupić wszystko.
Prośba musi być tak samo, jak wymagania firmy dotyczące własnych produktów, jednak jeśli masz kreatywność, a także konto bankowe, aby ją zapasować, specjalne warsztaty zakupowe Goyarda mogą tworzyć pnie, a także utwory podróży, a także utwory podróży W prawie dowolnym rodzaju konfiguracji lub koncepcji. Być może najpopularniejszym przykładem jest bagażnik, który zamienił się w przenośne biurko pisarza, który GOYARD produkował projektanta Sherlocka Holmesa Sir Arthura Conana Doyle’a.

10. Niewiele zmieniło się w Goyard w przeszłości wiele dziesięcioleci.
Największymi ostatnimi modyfikacjami, jakie mogę odkryć, były pewne różnice w dostępności określonych kolorów Goyardine. Marka szczyci się spójnością, a także dyskrecjonalną, a także w przeciwieństwie do wielu domów modowych, które składają wargi tym wartościom, robiąc całkiem trochę, aby je zademonstrować, Goyard chodzi na spacer, trzymając się doskonałego, bezpiecznie zredagowanego asortymentu produktu, Obfite usługi personalizacyjne, a także subtelny wizerunek publiczny. To sprawia, że ​​jest naprawdę specjalnym eksperymentem zakupowym na dzisiejszym wysokiej klasy rynku skóry, i właśnie to szukają jego klienci.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post