Balenciaga daje nam eleganckie, eleganckie torby na wiosnę 2014

Myślę, że większość z nas, w tym, myślała, że ​​istnieje przyzwoita szansa, że ​​Alexander Wang może spaść na jego twarz na czele Balenciaga. Może nie jest to prawdopodobne, ale nie do końca niemożliwe. Na szczęście wyniki Wanga w dwóch sezonach, ponieważ dyrektor kreatywny Balenciaga przyniósł dokładne odwrotnie – dwie skoncentrowane, luksusowe, nowoczesne kolekcje, które są solidnie zbudowane na historycznej fundacji Balenciaga. To rozciąga się na torebki i buty kolekcji, w tym sprytnie zamknięte torby z Balenciaga Wiosna 2014.

Podczas swojej kadencji w swojej marce Won, Alexander Wang opracował wzór ze swoimi torbami – pokazuje tylko parę podczas pokazów wybiegów, a wszystkie pochodzą z bardzo szczupłej części ewentualnych ofert marki. Dotyczy to w pewnym stopniu dla wszystkich marek, ale Wang robi to w skrajności, zarówno w jego tytułowej wytwórni, jak i w Balenciaga. Dostaliśmy tylko jeden rodzaj torby podczas pokazu marki, a bez wątpienia to było ręczne, duże sprzęgło (i ewentualna torba na ramię), która miała słabe strukturalne podobieństwo do podobnie skalowanych szponów w wiosennym pokazie Wanga kilka tygodni temu. Ta wersja jest jednak o kilka rzędów wielkości bardziej wyrafinowanej, nawet jeśli zamknięcie w ramce jest proste z pudełka na wynos Dunkin Donuts Munchkin.

Oprócz czerni, torba pojawiła się w białym, miękkim szarym i jasnoróżowym różowym, z których wszystkie były powtarzającymi się kolorami w kolekcjach akcesoriów Spring 2014. Były też dwie wersje krokodyli, wskazujące na ważne miejsce, które egzotyki zarobiły w branży, szczególnie jeśli chodzi o zachęcanie najbardziej lukratywnych klientów na najwyższym końcu rynku. Sprawdź torby, które pojawiły się podczas poniższego programu.

[Obrazy za pośrednictwem vogue.com]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post