Przedstawiając torbę Mansur Gavriel Lilium

Dziesięć lat temu, nowa marka torebki pojawiła się na scenie i szybko wypełniła lukę na rynku, rozmawiając z kobietami szukającymi prostych, wysokiej jakości w przystępnej cenie. To, co zaczęło się w 2012 roku jako mała niezależna marka toreb z kilkoma, choć ukochanymi, sylwetki szybko stało się nazwą w branży, przez cały czas sprzedając swoje zapasy.

Oda do ikony

Dzięki niewiarygodnemu wzrostowi i ekspansji projektanci za Mansur Gavriel – Floriana Gavriel i Rachel Mansur, nigdy nie zboczyli ich pierwotnej estetyki, aby dopasować się do obecnych trendów branżowych. Zamiast tego postanowili pozostać wiernym misji marki oferującej klasyczne, proste sylwetki w bogatych materiałach wykończonych nienagannym rzemieślnictwem.

Teraz najnowszy projekt marki jest oda do jednego z oryginałów, wprowadzając: torbę Mansur Gavriel Lilium. Mówi się, że jest ewolucją kultowego stylu wiadra marki, torba Lilium jest ustrukturyzowana, ale miękka, czerpiąca inspirację z Lily Flower, zarówno w naturze, jak i obrazach artystów Georgia O’Keeffe i Davida Hockneya.

Torba Mansur Gavriel Lilium

Torba Lilium ma piękny kształt, częściowo ustrukturyzowany, częściowo miękki. Jest dostępny w dwóch rozmiarach i zawiera zarówno elementy rzeźbiarskie, jak i delikatne funkcje. Zamknięcie sznurka reprezentuje piękno kwitnącego pąka otwierającego i staje się kwiatem. Wykonana z kombinacji błyszczącej spazzolato Mansur Gavriela i super miękkiej maślanej skóry cielęcej, torba świeci z różnymi teksturami.

Bez względu na rozmiar, wnętrze ma dużo miejsca na codzienne niezbędne rzeczy, o wymiarach 10,6 ″ W x 8,6 ″ h x 3,1 ″ d na oryginale i 11,8 ″ W x 4,3 ″ h x 4,3 ″ d na dużej. Oba rozmiary można nosić na ramieniu lub crossbody z regulowanym paskiem, a sprzedaż detaliczna wynosi odpowiednio 745 USD i 895 USD.

Odkryj torbę Mansur Gavriel Lilium

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post