Spojrzenie na kampanię Gucci The Epilogue

w lipcu, Gucci dostarczył ostatnią część trzyczęściowej serii, zwaną „opowieścią o wywrotce”, która, która, wystarczająco dużo, zakwestionowała wytyczne, a także funkcje To przyczyniły się do zdefiniowania rynku mody tak, jak to rozumiemy. Ostatni rozdział, trafnie zatytułowany Epilog, został dostarczony w ciągu 12-godzinnego strumienia online, dyktując świat mody z zewnątrz, zapewniając wewnętrzne spojrzenie na to, co leży za zasłoną. Przez cały czas zespół Gucci w stylu Gucci zwrócił kamerę wideo, służąc jako projekty złapane na kamerze wideo na planie.

Teraz Gucci zapewnia kampanię wynikającą z tego dnia strzelania – spojrzenie na nową kolekcję, która jest praktycznie poetyckim zestawieniem, ponieważ te, które wspomagane produkowały dokładnie tę samą kolekcję, są bardzo modelami. Kampania epilogu bada związek między fikcyjnymi obrazami mody, a także prawdą o tym, co dzieje się za kulisami, aby stworzyć kolekcje.

„Zgromadziłem różne rzeczy, które reprezentują nieporządny urok, którego zawsze szukałem: chaos piękna. Co dzieje się w związku między prawdą, a także fikcją, gdy wścibra oczy wślizgują się w mechanizmy wytwarzania obrazu? Co dzieje się w modzie, kiedy prawda sięga do bycia chwilą fałszu?
– Alessandro Michele

Ta kampania jest ostatnią myślą o praktycznie rocznej rozmowie, która rozpoczęła się w lutym wraz z prezentacją marki w 2020 roku. Pokaz wybiegów był naprawdę wspaniałym doświadczeniem, które grało we wszystkich pracach związanych z kulisami, których potrzeba, aby wystawić pokaz mody. Program otworzył się z zaglądem na rutynę za kulisową show, ogółem z niezwykłą muzyką, a także graną na zawsze obecnym Air Hustle i zgiełku. Teraz, przestrzegając lipcowej prezentacji transmisji na żywo, ta narracja wreszcie dotyczy jej wynalezienia.

Ta kampania zapewnia nam jeszcze większe spojrzenie na torby z kolekcji Brand’s Resort 2021, która obejmuje wiele nowych iteracji obecnych fanów fanów, takich jak Jackie, Marmont, a także Horsebit. Torby neutralne tworzą metodę dynamicznych kolorów, takich jak czerwony, a także złoty żółty, a także Michele wprowadza podejście do torby z tą kolekcją, która zawiera renomowany sprzęt GG Gucci, a także kontrastowe skóry. Zobacz zdjęcia z poniższego epiloga.

[Obrazy przez Gucci]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post