Pomarańczowy wygląd Laury Harriera zmienił moje myśli na kolor

jak wielu nowojorczyków, bardzo rzadko nosić kolor. Moja szafa składa się głównie z neutralnych, takich jak czarny, jak i szary plus odcienie białego, a także beżowy z okazjonalną granatową wrzuconą w rzuconych. Akcesoria, posiadam tylko jedną torbę, która nie jest neutralna – mój czerwony Saint Laurent Sac de Jour.

Ostatnio przewijałem się z moimi kanałami społecznymi, kiedy znalazłem aktorkę Laura Harrier w pełnym pomarańczowym wyglądie, a także natychmiast moich myśli o kolorach. Zatrzymałem się w połowie przewijania, aby wziąć w jej spojrzeniu, w tym jej ostre pomarańczowa torba. Kiedy nie wierzyłbym o odcienie pomarańczy, ponieważ na początku jestem dla mnie kolor, teraz myślę o dodaniu jaśniejszych odcieni do mojej palety.

Niezależnie od tego, czy wierzysz, że możesz wyciągnąć głowę do palca Orange, albo wolałbyś po prostu dodać pop do tego soczystego cienia, poniżej znajdują się torby w różnych punktach kosztów, aby pomóc Ci wyciągnąć swoją tętniącej życiem boku! jak lub wyjdź?

Bottega Veneta Mała torebka (1,490 USD)

Paco Rabanne Daisy 1969 Mała torba Crossbody (455 USD)

Prada Intreccio Calfskin Skórzana torba pojemnikowa (2,200 USD)

Mansur Gavriel Duży Skala Lambskin Leather Carry (695 USD)

Sensi Studio Infant Carry Torba (132 USD)

Bottega Veneta Intrecciato Skóra Hobo Torba (3350 USD)

Marc Jacobs Poduszka przyjmują torbę (315 USD)

Proenza Schouler PS1 Micro (995 USD)

Miu Miu City weźmie na torbę (1 490 USD)

Toda TOT’s Little D-Styling Carry Bag (2,145 USD

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Gryson Olivia PurseGryson Olivia Purse

Jeśli słyszysz subtelny ryk w tle, to rzeczywiście, ponieważ torebki Gryson zakończyły się dużym sukcesem. Torebka Gryson Olivia to idealne miejsce, sportowy giętką skórę z niesamowitymi plecionymi skórzanymi uchwytami. Torebka