Możesz teraz robić zakupy w torbach, butach, ubraniach, a także akcesoriach za pośrednictwem Net-A-Porter po raz pierwszy

Jeśli ostatnio czujesz się trochę ciekawy Prady, jest powód. Marka wprowadziła mnóstwo nowych torebek na jesień, a także wiele z nich jest precyzyjnym rodzajem eleganckich, współczesnych toreb, które miałbyś nadzieję zobaczyć od projektanta kalibru Prady, a także historii. O wiele lepiej jest to, że teraz jest trochę prostsze do zakupu tych torb, wraz z butami, akcesoriami, a także gotowymi do noszenia od marki od czasu nowego partnerstwa z Net-A-Porter.

Chociaż zawsze jesteśmy przede wszystkim myśleniem o torbach i akcesoriach, być może najciekawszym aspektem przybycia Prady do Net-A-Porter jest dostępność odzieży damskiej. Prada zawsze wyłącznie wykluczała gotowe do noszenia ze sprzedaży w Internecie, a także marka nawet nie pozwala konsumentom kupować odzież na własnej stronie internetowej. Net-A-Porter ma jednak dobrze wybrać wybór, co prawdopodobnie zadowoli fanów marki, którzy nie są w pobliżu butiku.

Oczywiście możesz kupić pełny wybór za pośrednictwem Net-A-Porter, jednak wyciągnęliśmy garść naszych preferowanych toreb, a także akcesoria z asortymentu, aby zacząć poniżej.

Paneczka Prada Bibliothèque Watersnake
3580 USD za pośrednictwem netto-a-porta

Okulary przeciwsłoneczne o oko Prada
360 USD za pośrednictwem Net-A-Porter

Buty Prada Chelsea
1200 USD za pośrednictwem netto-a-porta

Prada Esplanade Big Tote
2470 USD za pośrednictwem netto-a-porta

Prada Esplanade Little Tote
2280 USD za pośrednictwem netto-a-porta

Prada Pionnière Siodle Bag
1940 USD za pośrednictwem netto-a-porta

Prada Little Galleria Tote
1920 USD za pośrednictwem netto-a-porta

Prada Velvet Sandals
825 USD za pośrednictwem Net-A-Porter

Prada torebka na łańcuch
1270 USD za pośrednictwem netto-a-porta

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post