Fendi vintage skórzane bliźniaki noszą

Tak zwany styl bliźniaków Olsena ma raczej odrobinę prasy, jednak nie zawsze świetna prasa. When Cute-as-A-A-Button Full Home Stars przekształciły ich wygląd w raczej niezapomniany wygląd. Niezwykle swobodny, wyjątkowo ukryty, a także wyjątkowo babcia Nie proś mnie o dalsze omówienie, po prostu nie mam koncepcji, w co kobiety wierzą przez wiele czasu!

A kiedy Ashley zaczął nieustannie przynosić egzotyczną i vintage torbę Fendi, entuzjaści torebki świata oszalały. O czym zapytali ta torba, gdzie możemy odkryć, że zażądali, wymagam tego, że wykrzyknęli! Raczej podobała mi się jej torba, jednak wieści na ulicy, że tak naprawdę nie było w sklepach, a także w stylu vintage i raczej nieosiągalne. Przestałem więc patrzeć, ponieważ nie jestem jak reszta świata (wiem, że jestem poza czasem).

Ale jak niektórzy spekulowali, ekspozycja, a także popularność, która pochodziła od Ashley, przynoszą torebkę, co spowodowało, że opracował torbę, aby zaspokoić potrzeby, a także potrzeby ich klientów. To właśnie przyjechały tutaj Fendi Vintage Leather Twins; Zadowolnij niekończące się klientów, którzy pragną torby Olsen Fendi od ponad roku. Problem polega na tym, że ta wersja jest nowa, jednak Fendi próbowała uczynić ją w stylu vintage. Poza tym jest łatwa skórzana wersja, a nie egzotyczny krokodyl. Podobnie jak w rzeczywistości, wszyscy pragnęliśmy Croc! Tak więc, podczas gdy Fendi zrobił to, o co wierzyli, że społeczeństwo prosi, a także odtworzył Tote Tote, mogą nie widzieć, jak leci z półek. Mogę stwierdzić, że nie jestem bardzo poruszony. Torba jest wykonana z gładkiej skóry, uzupełniona wypolerowanym złotym metalowym sprzętem, a także ma dokładnie takie same akcesoria podwójnego F Link, co nieustannie nosiła torebka Ashley. Wymiary to 15,5 ″ x 12 ″ x 6 ″. Oprócz ceny, no cóż, dla mnie nawet nie jest blisko tego, co warto. Podobnie oferowane w kolorze czarnym, zakup z Eluxury za 1630 USD.

Ashley Olsen ze swoją vintage Fendi Crocodile Tote.

Obrazy przez Flickr

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Nowa torba MegsNowa torba Megs

W ostatnich dniach, ponieważ Boże Narodzenie, Megs wykonała tajemnicę z jej najnowszego zakupu torby i wreszcie zdecydowała się o tym oczyścić. To nowy szpieg fendi w miodzie w miękkiej Nappie.