Yves Saint Laurent y Clutch

Tak, wszyscy znasz miłość, którą mam do sprzęgła. Szczerze mówiąc, w mojej kolekcji nie mogę mieć wystarczającej ilości szponów. Wszyscy wydają się służyć tak fantastycznym celowi. Podczas gdy uwielbiam moje sprzęgła, z ciepłą wiosną i letnim miesiącami, zacząłem się zastanawiać: czy większość ludzi odkłada ich ciemne zabrudzenia i wybiera jasne kolorowe – lub – są ciemniejszymi sprzęgłami używanymi przez cały rok, bez względu na to, bez względu na to co?

Coś do rozważenia, co?

Cóż, bez względu na to, po jakiej stronie ogrodzenia torebki tu jesteś, nie można zaprzeczyć, jak cudowne jest to, że jest to sprzęgło Yves Saint Laurent Y. A gdybym miał kilka kolorów w kolorze, istnieje duża szansa, że ​​odłożyłbym moje ciemniejsze zabrudzenia do jesieni i zimy.

Nawet nie zamierzam tu bić wokół buszu. Uwielbiam wszystko w tym sprzęgle. Kolor, kształt, styl, wszechstronność, wszystko działa! Osobiście jestem fanem koloru orchidei (na zdjęciu tutaj) skóry wyciągniętej na węgorza, ale jeśli nie jest dla ciebie, istnieje opcja pomarańczowa lub dymu. Zamknięcie klapy ma pętlę i wkłada detale bardzo podobne do detali Yves Saint Laurent, które widzieliśmy wcześniej. Ale tak naprawdę, to kolor mnie zwabił. Jest jasny, ale nie nadmierny i mogę po prostu pomyśleć o tym, ile strojów użyłem tego sprzęgła. Poza kolorem same sprzęgło nie jest pretensjonalne, więc możesz sparować go z czymś fantazyjnym lub czymś swobodnym i nadal działałoby. Kup przez Bergdorf Goodman za 575 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post