Romygold Biker Slash Carry

Torba o doskonałej konstrukcji może być trudna do znalezienia. Jeśli jest dobrze wykonany, może szybko stworzyć torbę jedną z najbardziej wyjątkowych i atrakcyjnych wyborów. Jeśli powstrzyma się od dobrego robienia, rzeczy mogą zacząć wyglądać naprawdę niedrogi, naprawdę szybko.

Jeśli chodzi o noszenie rowerzystów romygold, uważam, że jest to błędne po stronie niesamowitego i interesujące. Biała graficzna natychmiast ustawia modernistyczny ton, a także kształt, a także rozmiar cięć przenoszą tę koncepcję na wyższy poziom. Wydaje mi się, że może coś brakować, jednak nie jestem raczej pewien, co to może być.

Naprawdę podoba mi się ciało tej torby-jak wspomniałem, połączenie koloru, a także struktury są bardzo nowoczesne, a także absolutnie fajne. W tej chwili nie odkryjesz fantastycznej oferty toreb, które kołyszą tę estetykę, a może minimalizm jest kolejną wielką rzeczą. W rzeczywistości wydaje się to raczej racjonalne naprzemiennie dla przewagi stadnin, fringe, marszczyków, a także zamków błyskawicznych, które widzieliśmy w ciągu ostatnich kilku sezonów. Podstawową torbę z czystymi liniami, a także współczesna struktura może być tym, co zamówił lekarz. Mimo to coś może być lepsze… może to uchwyty? Zdobądź Shopbop za 462 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post