Reed Krakoff dołącza do klubu o wartości 30 000 $

Reed Krakoff Alligator Hobo, 30 000 $ za pośrednictwem netto-a-Porter

Tag kosztowy w wysokości 30 000 USD zawsze mnie wystaje, najprawdopodobniej, odkąd dorastałem, właśnie tak bardzo wierzyłem, że koszt pojazdu. Oczywiście zastanawiam się, czy nauczyłem się, że często samochody kosztują mniej, a nawet o wiele bardziej dziwnie, często torebki kosztują więcej. Aligator Reed Krakoff Hobo jest jednak dostępny w 30 Grand na nosie.

Czarny aligator wydaje się być preferowaną techniką wysyłki dla tej torebki o wartości tysięcy dolarów, jeśli ten styl, a także plecak rzędu (który został zidentyfikowany jako aligator zamiast naszego pierwotnego założenia krokodyla) to dowolny rodzaj rodzaju wskazanie. Za moje pieniądze chciałbym czegoś bardziej bardziej ryzykownego, jednak mam na myśli, że wszechstronność jest istotna, gdy ktoś naprawdę rozważa koszty tyle pieniędzy na jednej torbie.

Byłem nieco zszokowany, widząc tak kosztowny kawałek od Reeda Krakoffa; Jedną z moich preferowanych rzeczy w marce, biorąc pod uwagę, że jej wprowadzenie było to, że ceny Krakoffa są o wiele bardziej dostosowane do rodzajów kosztów, których chcą konsumenci niż większość innych firm. Jednak po dalszej refleksji uruchomienie tego stylu w tym czasie ma określony sens. Krakoff musi upewnić się, że nadal odróżnia się od trenera biznesu dla rodziców, zarówno pod względem stylu, jak i na obrazie publicznym, a także dodanie kilku ultraluxury do miksu jest mądrą metodą, jedno proces.

Więc chociaż ta torba może być doświadczonym krokiem dla ludzi, którzy to robią, nie stwierdziłbym dokładnie tego samego dla ludzi, którzy ją rozumieją. Zaoszczędź skandaliczne budżety torebek na coś o wiele bardziej wyjątkowego; Przy takiej cenie kolejna torba 30 000 $ musi być tuż za rogiem. Zdobądź z netto-A-Porter za 30 000 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post