Jak dotąd Botkier Sydney Hobo

w tym tygodniu był świetny do toreb, jak w przypadku odkryłem kilka fantastycznych toreb do recenzji. Jednak kiedy natknąłem się na ten botkier Sydney Hobo podczas niewinnego przeglądania online, to usunęło, że te błogie trzy dni wielkich torb się skończyły. Widziałem tę torbę, tak dobrze, jak pomyślałem: „Co się z tym słychać?”, A także nie wiem.

Spojrzałem nawet na obraz torby na sylwetkę, a także naprawdę, naprawdę pogorszyło się. Po prostu uwierzyłem, że ta torba została wyprodukowana jakaś osoba, aby przynieść dwie naprawdę ogromne butelki wody po każdej stronie- a także kogo to robi? Hej Botkier, zwykła torba sportowa zrobiłaby dobrze.

Sam kształt po prostu nie pasuje do mnie, oprócz prawdy, że torba jest tak duża, że ​​każdy rodzaj błędów jest natychmiast wzmacniający. Te zamki? Niezwykle trudne dotyk, choć długie, a także dzielą. „Cienkie WISPS” torba jest ozdobiona? Po prostu wyglądają dziwnie, jakby ich umieszczali bez żadnego powodu. Oprócz tego są tylko dwa „WISP”, więc wyglądają na niewłaściwie umieszczone, a nie ustalonego tematu. Oprócz tego jestem wielkim fanem Botkiera. Zazwyczaj mają świetną, wystawną skórę, która jest całkowicie zaakcentowana przez bardzo cztery. Po prostu nie rozumiem, co się tutaj wydarzyło. Kup z Saks za 645 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post