Purseforum Roundup – 22 stycznia

Znowu jest piątek, przyjaciele. Dziękujemy za dołączenie do nas na kolejną edycję Purseforum Roundup. W tym tygodniu sprawdzamy Louis Vuitton, biżuterię, Bottega Veneta i wiele innych. Poczuj się komfortowo i chodź!

Styczeń zadzwonił w Nowym Roku, a także w styczniowym wątku zakupów w Louis Vuitton. Istnieje wiele wspaniałych nowych dodatków do kolekcji naszych członków i mamy nadzieję, że dowiesz się, co pojawiło się w tym szybko poruszającym się wątku. Ten wątek z pewnością szczyci się czymś dla każdego, jak ten doskonały urok torby z Canyongirl. Podczas gdy jesteś w naszym Louis Vuitton Subforum, koniecznie sprawdź nowy wątek worków 2016 w celu uzyskania aktualizacji; Widzieliśmy kilka interesujących rzeczy i kilka, które są, cóż… daj nam znać, co myślisz!

Ten wątek jest taki słodki. „Kto jest na twoim siedzeniu pasażerskim” zaprosił miłośników Louisa Vuitton do podzielenia się swoimi towarzyszami jazdy. W tym wątku możesz po prostu znaleźć inspirację, niezależnie od tego, czy chodzi o zakup nowej torby, a może nawet coś z kółkami! Kolekcja Bellabean12 była całkiem oczywista; Pamiętaj, aby zatrzymać się w tym wątku, aby uzyskać więcej.

Nie można przecenić poniżej radaru, zaniżonego wyrafinowania Bottega Veneta Intrecciato. Dom ten konsekwentnie wymawia spektakularne torby i absolutnie uwielbiamy znaleźć nowe przejęcia BV ujawnione na torebce. Ten lodowo-niebieski apel należy do Loveheart, który wykonał dla nas świetną robotę, uchwycając dla nas tę słodką małą torbę.

Pamiętaj także, aby złapać niesamowite metaliczne espadrille BMK33, które są najlepsze na wiele sezonu. (Oczywiście, chyba że musisz przebiec na śniegu.) W tym miesiącu w naszym BV Subforum dzieje się wiele i mamy nadzieję, że cię tam zobaczymy.

Szczerze mówiąc, nigdy nie wiemy, co znajdziemy na pierwszej stronie garderoby. W tym tygodniu zalogowaliśmy się o kilka minut w absolutnie tego warte – nie warto tego nie warto. Nasi członkowie są bardzo uprzedzeni, gdy dotyczy to zakupów, i są mądre niewątpliwie, gdy dotyczy wartości. Poświęć trochę czasu w tym wątku, a my jesteśmy pewni, że się zgodzisz.

Również w garderobie w tym tygodniu znaleźliśmy te urocze botki w wyjątkowo popularnym, kto uwielbia nici Zara. MRSTAP rzucił je i zasłużył na czapkę od docenionych fanów Zary.

W zeszłym tygodniu podzieliliśmy się trochę kłopotami z parą Valentinos. W tym tygodniu znaleźliśmy kolejną parę z zarysowaniem w pomocy !! Moje obcasy RS stały się zrujnowane i z przyjemnością czytają opinie naszych członków na temat patentu kontra skóra, a okazjonalne ujawnienie wrzucone na dobre. Znaleźliśmy te ładne żółte rockstudy z Meowmix318 i mamy wrażenie, że jeśli kochasz psy (lub buty), będziesz cieszyć się tym wątkiem!

Istnieje wiele innych rozmów na temat super-popularnego obuwia marki w nowym Valentino Shoes Subforum, więc nie wstydź się-nie musisz mieć para, aby z przyjemnością spędzać czas i pochłaniać informacje.

Mskaren potraktował serial swoją kolekcję Tiffany & Co. Mamy subforum poświęcone potędzeniu, która sprawiła, że ​​nasze życie jest o wiele bardziej eleganckie, biorąc pod uwagę to 1837. Mamy również fascynujący wątek dla aficjados, którzy znajdują swoją miłość do Tiffany & Co. Nuąt uzależnienia od biżuterii Tiffanys zbierają się, aby omówić swoją ulubioną pasję.

Dziękuję bardzo za ponowne dołączenie do nas. Wrócimy w następny piątek z więcej, a tymczasem mamy nadzieję, że masz wspaniały tydzień. Pamiętaj, że nadchodzi sezon nagród i możesz odwiedzić telewizję i kino oraz podffimę celebrytów, aby nadrobić zaległości w bieżących wiadomościach. Możemy prawie wyczuć, że dni stają się dłuższe i życzymy wszystkim delikatnej pozostałej zimy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post