Chanel Spadek 2022 to Oda do Tweed

z zamknięciem Grand Palais do uzupełnień do 2024 r., Wzniesiono nowy, chwilowy budynek w celu gospodarza niektórych głównych wydarzeń zwykle odbywających się w Grand Palais. Nazywany Grand Palais Éphémère, miejsce powstało architekta Jean-Michel Wilmotte. Jednym z najsłynniejszych wydarzeń odbywających się w Grand Palais jest pokaz mody Chanel, a w tym sezonie, w prawdziwej formie Chanel, Grand Palais Éphémère został całkowicie przekształcony. Ubrana głowica do palca w Tweed, zestaw wystawowy był bezpośrednim wskaźnikiem, aby pokazać-jeryny tego, co wkrótce wejdą w drogę startową. dużo więcej tweed i dużo.

Chanel zakłada duże na torby tweed i gotowe do noszenia na jesieni 2022

Historycznie, Gabrielle Chanel po raz pierwszy pożyczył Tweed od Menswear w połowie lat 20. Afer wycieczkę do Szkocji. Zainspirowany przez tkaninę i optymalny pusty płótno, który sprawił, że Gabrielle Chanel poprosił jej rzemieślników, aby stworzyć oszałamiające odcienie i kolory inspirowane kolory w okolicy Highlands Scotland. Stamtąd Tweed nie tylko stał się Eternal House Code CHANEL, ale w pewnym sensie był przejęty. Stało się miejskie dzięki kolumdzie Chanel, nie jest już zarezerwowane na zajęcia na świeżym powietrzu. Dla jesieni 2022 Virginie Viard odwiedza ten element archiwalny, który pozostaje w centrum marki, poświęcając całą kolekcję do Tweed.

Odważny hołd Tweed i jego pochodzenie, modele walczył z pasa startowego w wzburzających kształtach i odcieniach teksturowanej tkaniny. Oczywiście istniał również mnóstwo dzianiny, jak należy się spodziewać od kolekcji F / W, ale przytłaczająco, wygląd pozostał o oe na Tweed. Jeśli chodzi o torby, wiele z nich sparowało się z powrotem do samego RTW, wykonane z tej samej tkaniny lub z detalami z kawałków RTW. Podczas gdy Tweed był przytłaczająco obecny, oczywiście były też skórzane sylwetki. Patent powraca w tym sezonie, z jednym z najciekawszych czarnych torby patentowych będących plecakiem w stylu vintage esque, noszone przez model na różowym płaszczu. Zaokrąglona torba na dziecko pokazana na rejs pojawiła się w tym sezonie, obok wielu, wielu klasycznych klap. Wyświetl torebki z pasa startowego poniżej.

Obrazy za pomocą Vogue Runway.

Spójrz 1 i 2

Spójrz 3 i 4

Spójrz 5 i 6

Spójrz 7 i 8

Spójrz 9 i 10

Spójrz 11 i 12

Spójrz 13 i 14

Spójrz 15 i 16

LOOK 17 I 18

Wygląd 19 i 20

Patrz 21 i 22

Spójrz na 23 i 24

Spójrz na 25 i 26

Spójrz na 27 i 28

Patrz 29 i 30

LOOK 31 i 32

Spójrz na 33 i 34

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post