Gustto rozpowszechnia miłość…

Dla was wszystkich, którzy podążają za gwiazdami i torebkami tak samo jak my, zauważyłeś, że torebki Gustto idą na cześć wielu czasopism. Czuję się o wiele więcej razy, odwracam głowę i widzę celebrytkę niosącą torebkę Gustto. Miałem szczęście spotkać się z niektórymi pracownikami Gustto kilka miesięcy temu w San Diego i nie mogę się doczekać, aby nadal dostarczyć wspaniałe wieści o Gustto – jestem pewien, że będziesz tak zachwycony jak ja! Przygotowując się do tego, sprawdź Wielkie Walentynki Odpowiedzi na Agathe, dyrektor kreatywny i prezes Gustto musieli się z nami podzielić!

Czy będąc z Francji, czy istnieją różne tradycje, kiedy dotyczy tam Walentynki niż tutaj? Walentynki są powszechnie o „L’AMOur” – spędzając czas z osobą, którą kochasz. Tradycje są takie same we Francji i z Francuzami w Ameryce! Jedną z tradycji, którą mamy, mój mąż, jest budzenie się razem i zjedz śniadanie w łóżku-lubimy rogaliki i świeżo wyposażony sok pomarańczowy, często mimosa! Stanowimy również tego dnia; Wyłączamy nasze jeżyny i po prostu radzimy sobie z nami dzień.

Czy w Walentynki traktujesz siebie na Walentynki? Zawsze wspaniale jest pozwolić sobie na Walentynki! Często moje dziewczyny i ja wychodzimy na zabiegi na lunch lub dzienne spa, wszystko, co się cofa i bezstresowe. Lubię też białe wino lub czekoladę – nawet trochę sprawia, że ​​czuję się zepsuty.

Jaki jest najlepszy sposób na rozpieszczanie w Walentynki? Usługi spa dnia to najlepszy sposób. Zdobycie masażu, manicure lub pedicure i twarzy to świetne sposoby na cofanie się w ciągu dnia i przygotowanie się na zabawną, seksowną randkę w nocy. Zabiegi odwoławcze sprawiają, że czujesz się pociągający i efektowny, sposób, w jaki robią to ślizgająca się sukienka koktajlowa, miękka skórzana torba lub niebiańskie szpilki. To najlepszy sposób, aby poczuć romantyczną noc. Lub w!

Jakie masz plany na Walentynki w tym roku? Zapytaj mojego męża! (Chichot.) W rzeczywistości, biorąc pod uwagę, że Valentine’s odbywa się w weekend w tym roku, rezerwujemy pakiet spa w hotelu i dziennym, wraz z masażem pary, kolacją, szampanem i niektórymi płatkami róży na łóżku. Oboje jesteśmy wyjątkowo zajęci pracą i wspaniale będzie czerpać przyjemność z tego weekendu.

Jaki jest najlepszy prezent Gustto na Walentynki, dlaczego? Prezentem jej marzeń będzie torba, która jest oszałamiająca i klasyczna, jak duża parina Gustto lub seta w Fuchsji, z kolekcji Amazing Classics. Coś ponadczasowego i pięknego jest najlepszym prezentem, ponieważ jest to niespodzianka, że ​​kobieta, która go otrzymuje, będzie nosić każdego dnia i przypomniała sobie o tym wyjątkowym momencie.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o Gustto i sprawdź wiele znakomitych torebek, które przynosi nam Agathe!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post