Ekskluzywne spojrzenie na tworzenie torebki Bottega Veneta Intrecciato Olimpia

we wrześniu podzieliłem się bliżej jednej z ekskluzywnych toreb Bottega Veneta stworzonych z okazji nowego głównego piętra torebki w Bergdorf Goodman. Ta torba była prawdopodobnie moim ulubionym z partii, ponieważ sama torba pokazuje trójwymiarowy efekt, aby podkreślić mapę Manhattanu, a zapięcie to Bergdorf Goodman.

Pod koniec października rzemieślnicy z Bottega Veneta Atelier w Vicenza we Włoszech byli pod ręką w Bergdorf Goodman, aby zaprezentować i pokazać, jak ta torba została stworzona. Vlad i ja mieliśmy przyjemność zobaczyć trzykrotnie rzemieślników z Bottega Veneta – raz we Włoszech, raz na flagowym okręgu w Nowym Jorku, aw październiku w Bergdorf Goodman.

Doświadczenie jest czymś, co można zobaczyć i pomaga zaprezentować rzemiosło, które wchodzi w tworzenie torby Bottega Veneta i nadal pokazuje mi, dlaczego tak bardzo kocham moje torby Bottega Veneta; Są nie tylko oszałamiające, ale także są wykonane ręcznie, i nie można tego już powiedzieć o wielu torbach. Ta torba jest wyłącznie dla Bergdorf Goodman i limitowanej edycji. Cena wynosi 3500 USD i możesz kupić każdą wersję tutaj: różowy, żółty, czarny, czerwony, niebieski i szary.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post