Ta prosta, elegancka sylwetka sprawia, że ​​dam Ferragamo drugi wygląd

Nie wiem o reszcie wszystkich, ale mój proces uzyskiwania torby różni się od zakupu do zakupu. Często widzę pewną torbę, którą chcę (czy to muszę mieć) i budżet na ten konkretny styl. Innym razem podejmuję ogólną decyzję, że nadszedł czas na nową torbę. Niezależnie od tego, czy tak jest dlatego, że czuję pustkę w mojej szafie, czy po prostu dlatego, że na to pozwala mój budżet, ogólna realizacja wskazuje, w jaki sposób kupuję torbę, są o wiele bardziej złożone niż po prostu zakochanie się w określonym stylu.

Jeśli zaobserwowałem pustkę w mojej kolekcji (powiedzmy brak neutralnych toreb lub określony kształt) zawęzę w ten sposób, ale jeśli po prostu podjąłem decyzję, jestem gotowy na nową torbę i Nie wiem, czego chcę, zwykle zacznę od sprawdzenia marek, które preferuję. Obecnie to Louis Vuitton, Prada, Dior i Bottega Veneta. Zazwyczaj rozszerzam swoje wyszukiwanie, aby uzyskać prawdziwe wyczucie tego, co jest na rynku, zanim wyciągnę aktywację torby.

Trzeba przyznać, że są pewne marki, które zwykle ignoruję, a Ferragamo jest jedną z tych marek. Ferragamo znana jest z piętrową włoską marką z wyjątkowo historycznymi korzeniami, jest znana ze swojej jakości i kunsztu. Kiedy myślę o Ferragamo, najpierw myślę o jego słynnych butach, ale oczywiście torby Ferragamo są o równym kalibrze, a ostatnio jeden z jego ostatniej sylwetki pod kierunkiem projektanta Paula Andrew przykuł moją uwagę.

W tym sezonie linia Trifolio marki jest rozszerzona o dodanie nowego członka, torby Trifolio, która łączy minimalną estetykę z kobiecymi zwrotami akcji. Czyste linie i geometryczny kształt są kompletne przez słynne złote zapięcie Ferragamo Gancini, które pojawia się w stonowanym, antycznym wykończeniu. Ten od razu zidentyfikowalny emblemat został zainspirowany żelaznymi bramami Palazzo Spini Feroni we Florencji i po raz pierwszy użyto ponad pół wieku temu.

Jeśli chodzi o skórę, torba jest wytwarzana z miękkiej skóry cielęcej z matowym wykończeniem, a moje oko było od razu przyciągane do wersji liliowej (oczywiście!). Wnętrze jest małe, ale potężne, zorganizowane z dwoma przedziałami, centralną kieszenią zamka i ogólne wymiary 6,7 ″ L x 11,8 ″ W x 2,8 ″ D. Ta torba jest bez wątpienia prosta, ale elegancka i jest wszystkim, czego szukam w podstawowej torbie. Musi być wykonany wystarczająco dobrze, aby uzasadnić swoją designerską cenę, ponieważ sama sylwetka jest łatwo odtworzona. Ta torba pasuje do rachunku. Kup teraz za pomocą Farfetch za 1818 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post