Przedstawiając kolekcję naklejek Louis Vuitton

, ponieważ Nicolas Ghesquière wziął ster w Louis Vuitton, były pewne poważne, wyróżniające się torebki dla marki. Drobna Malle, choć dość droga, wyrosła z wielkiego fanów wraz z innymi projektami. Niedawno udostępniłem Monogram Infrarouge, nowy czarno -czerwony zwrot klasycznego monogramu, a jeśli nas zapytasz, kolekcja Fall 2015 jest wypełniona najlepszymi torbami z marki w najnowszej pamięci.

Wygląda na to, że trend naklejki, który widzieliśmy od Anya Hindmarch i innych marek, jest też czymś, co lubi Ghesquière. Nowy wzór naklejki Louis Vuitton przynosi nową przewagę na skórę Monogram Vernis. Wyczucie wzoru jest bardzo współczesne retro, z zabytkowymi naklejkami na białej błyszczącej skórze Vernis. Naklejki obejmują drobną torbę Malle, a także szminkę, lakier do paznokci, słuchawki, samochody oraz wytrząsarki soli i pieprzu. Każda naklejka ma w stylu vintage i nadaje bardzo stare szkolne spojrzenie klasycznym projektom LV.

Kolekcja naklejek Louis Vuitton jest dostępna w różnych przedmiotach, w tym szalikach, ale jeśli chodzi o torebki, jest dostępna w Alma PM, Alma BB, Petite Malle i Pochette Accessoires. Ponieważ wzór wygląda bardziej ruchliwą w większej wersji PM, myślę, że BB daje najlepszą ilość wydruku na czarno -białych Vernis. Ceny wahają się od 910 do 5500 USD za pośrednictwem Louis Vuitton.

Louis Vuitton Alma Pm Stickers
2820 USD

Louis Vuitton Petite Malle Naklejki
5500 $

Naklejki Louis Vuitton Alma BB
2220 USD

Louis Vuitton Pochette Accessoires Naklejki
910 USD

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post