W zeszłym tygodniu celebrytki żyły swoim najlepszym życiem z torbami z Chanel, Hermès i Dior

Kiedy patrzysz na migawki gwiazd tak często, jak ja, czasami dostajesz postrzeganie, że robisz coś złego. Być może lepiej brunch. Możesz bardziej eksperymentować bardziej z wyborem mody. Jako wszyscy rozumiesz, że możesz być sposób, metodę bardziej fotogeniczną. Niezwykle możesz teraz nosić na sushi w Benihanie ze wszystkimi twoimi bestiami, podobnie jak Blac Chyna. Czy nie byłoby to miłe? Czy nie byłoby to lepsze niż wszystko, co teraz robisz? Wierzyłem w to. W każdym razie celebrytki były oczywiście #Thtiving w zeszłym tygodniu, a także przyniosły wspaniałe torebki projektantów.

Alessandra Ambrosio
Chanel Tradycyjna torba klapy
Alessandra Ambrosio została niedawno sfotografowana na lunch w Gracias Madre w LA z jasną białą klapą Chanel. Wróciła z programu Louis Vuitton Resort 2017 w Brazylii, a także wydaje się, że robi się trochę od stylowych torb Chloè/Versace/Tod.

Blac Chyna
Torba Balenciaga Metal Edge City
1545 USD za pośrednictwem Balenciaga
Oto Blac Chyna, chwytając sushi z dobrymi przyjaciółmi, a także nieco Balenciaga w Benihana. Metoda pracy w serii Kardashian, Angela! Patrzymy w przyszłość, aby uzyskać torebki projektantów przez wiele lat.

Jaclyn Smith
Hermès Kelly Bag
Oto oryginalny anioł Charliego, Jaclyn Smith, a także w Nowym Jorku z uroczą torbą Fuchsia Hermès Kelly. Zawsze twierdziłem, że podwójny dżins jest mundurem wojowników.

Kendall Jenner
Hermès Birkin
Kendall Jenner został niedawno zauważony zakup w Fred Segal z BFF Gigi Hadid. Oczywiście przynosi małą czarną Birkin, jednak porozmawiajmy o tych aksamitnych spodniach. a także ten płaszcz. Czy to nie jest już milion stopni w LA? To nie jest doskonały czas, aby wyluzowane okopy były modne.

Lottie Moss
Tote
Oto Lottie Moss, świętujący wielkie rodzeństwo Kate’s Devices x Net-A-Porter COLLAB Wprowadza w Chiltern Firehouse w Londynie. Przyniesie ładną beżową torbonową torbę. Lottie właśnie podpisała kontrakt z agencją modelek, ukończyła swoje poziomy A, poszła do Cannes, a także poszła do sfery Levers’s Sffe (aka Prom). To całkiem świetny czas, aby być Lottie.

Pamela Anderson
Torba Saint Laurent Sac de Jour
2650 USD za pośrednictwem Saks
Pam Anderson został zauważony, pozostawiając biuro lekarza Beverly Hills (przez tylne drzwi?) Przez nieustraszone paparazzo. Przynosi malutki, mały czarny święty Laurent Sac de Jour.

Paris Hilton
Chanel Tradycyjna torba klapy
Oto Paris Hilton, upewniając się, że PAP dostają świetny strzał, gdy wchodzi do schodów ruchomych z czarnym patentowym skórzanym klapą. Nigdy się nie zmieniaj, Paryż. nigdy się nie zmieniaj.

Rihanna
Torba Dior Diorama
A ponieważ rozumiemy, że lubisz zacząć tydzień od odrobiny Rihanny, właśnie tutaj jest, a także w Nowym Jorku z jeszcze jednym Dior Diorama. RI-RI naprawdę faworyzuje swoje metaliczne torby Dior.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post