Bottega Veneta Sprzedaż odbywa się teraz w Nowym Jorku

Jednym z aspektów, za którymi bardzo brakuje życia w pełnym wymiarze godzin w Nowym Jorku, jest stały dostęp do sprzedaży próbki. Mieszkałem ulicą z jednego z głównych punktów sprzedaży próbek i często wracając do domu z pracy lub spotkanie wskazujące na to, co obecnie działo się, i zaczepił szalone oferty. Dla tych z was, którzy nigdy nie byli na przykładowej sprzedaży: tak, ceny są takie dobre i tak, musisz kiedyś spróbować!

Nawet najważniejsi projektanci oferują próbną sprzedaż, ale często nie są otwarci dla publiczności. Tak nie jest w przypadku Bottega Veneta, ponieważ dziś i jutro, 27 i 28 lipca, w Nowym Jorku odbywają się sprzedaż. Chodzi o to: marka nie była w stanie udostępnić mi informacji o cenie, ale stwierdzili, że akcje są mocno zdyskontowane. Ponadto jutro redukcje będą jeszcze większe niż dzisiaj, więc jutro nadszedł czas, aby wybrać najlepsze ceny – to ostatni dzień!

Sprzedaż próbek Bottega Veneta ma miejsce tylko raz w roku i obejmuje gotowe do noszenia mężczyzn, gotowe do noszenia kobiet, buty męskie i damskie, torebki męskie i damskie oraz akcesoria podróżne oraz małe wyroby skórzane dla mężczyzn i kobiet. Jeśli jesteś w Nowym Jorku, wpadnij i zdobądź coś dobrego! Wszystkie torby w tym poście są zawarte w sprzedaży.

Kiedy: środa 27 lipca w godzinach 10–19 i czwartek 28 lipca w 9:00 -19:00

Gdzie: Metropolitan Pavillion – 123 West 18th Street

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post