Versace Scream Consumer

Jestem BA-ACK! Mam minus dwa migdałki, pięć funtów po operacji i tydzień mojego życia, ale powróciłem triumfalnie, aby zrobić jedną z moich absolutnie ulubionych rzeczy: zabój się naprawdę przerażającej torby Versace.

To praktycznie tak, jakby wszechświat umieścił galaktycznie okropny wskaźnik krzyczącego konsumenta na stronie Nordstrom, aby powitać mnie z powrotem na krainie żywych – minęło sporo czasu, ponieważ Donatella & Co. zaoferował nam torbę tak godną wyśmiewania . Kiedy rzuciłem taki softball, mogę tylko mieć nadzieję, że wyrzucę go z parku. Nie dołączysz do mnie?

Czy ktoś może zadzwonić do Donatelli i powiedzieć jej, że wykluczenie bzdur, dlaczego jej firma zawodzi? Czy ona nie zdaje sobie z tego sprawy? Jak to mogło być oczywiste? Czy biorę szalone pigułki?

To, że firma mogłaby wydać torbę wykonaną z niedopasowanej wzorzystej skóry, kwasu żółtego wykończenia i szwów baseballowych i oczekiwać, że ludzie będą dobrze spędzić na północ od trzech, absolutnie oszałamiają umysł. Ludzie, którzy stworzyli tę torbę na innej planecie niż reszta z nas i nie jest to miejsce, które mam nadzieję odwiedzić. Kiedykolwiek. Prawdopodobnie pachnie sprayem na ciele toporem zmieszanym z fałszywą opalenizną. Powiedziałbym, że ta torba wyglądała jak koszmar Departamentu Junior, ale tak naprawdę może być brzydsza.

Z drugiej strony… czy kiedykolwiek trafnie nazwano torbę?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post