Te torby pasują do moich ulubionych okładek albumów i mam obsesję

Mam dwie wspaniałe miłości w moim życiu, torebki i Taylor Swift. Poważnie, każdy, kto mnie zna, wie, że jestem wielkim fanem Taylora i jej muzyki (jak status Swiftie). Niedawno przeglądałem Internet i zakochałem się nad obcasami w torbie Marc Jacobs, która idealnie pasowała do najnowszej okładki albumu Taylora, Lover. Muzyka i moda są dwoma najbardziej kreatywnymi sklepami w życiu i z pewnością jest fajne, gdy ich pasy przychodzą na rozdrożu i łączą się w wyrażaniu siebie. Dla wielu torba Marc Jacobs byłaby niczym więcej niż modną torbą barwnika, ale dla mnie reprezentuje mój ulubiony album roku (i na wypadek, gdybyś się zastanawiał, tak, kupiłem ją).

Uwielbiam słuchać nowej muzyki od moich ulubionych artystów, ale zawsze znajduję nieoczekiwany poziom rozkoszy w analizie dzieła albumu. Nie jestem muzycznym koneserem w żadnym odcinku wyobraźni, ale dobrze jest spojrzeć na sztukę albumu jako okno w kreatywne oko artysty, które podziwiasz. Lubię wyobrazić sobie, jak artysta i ich zespół doszli do obrazu reprezentującego ich pracę i zawsze kojarzę obrazy wybrane do muzyki jako symbolu samego artysty. Jestem starą szkołą, a nawet kupię płyty CD (tak, wiem, że są praktycznie skamielinami w 2020 r.), Ale lubię mieć namacalny przedmiot do dotknięcia i patrzenia od moich ulubionych artystów.

Pomyślałem, że fajnie byłoby dzielić torby, które przypominają mi moje ulubione albumy z ostatniego roku! Kiedy widzę te okładki albumów, kojarzę te torby z grafiką do albumu.

Czy kiedykolwiek kojarzysz torby z muzyką, czy masz torbę, która idealnie pasuje do albumu?

Taylor Swift – kochanek

@taylorswift

Marc Jacobs Snapshot Airbrushed Leather Crossbody Bag (350 USD)

Billie Eilish – Kiedy wszyscy zasypiamy, dokąd zmierzamy?

@BillieeiLish

Off-White Jitney 4.3 Stroke Stroke torebka drukująca (1845 USD)

Post Malone – krwawienie Hollywood

@postmalone

Saint Laurent Niki chodź na torbę (2490 USD)

Ariana Grande, dziękuję, następny

@Ariana Grande

Torba kamery wideo Dolce & Gabbana Devotion (1150 USD)

Harry Styles – Fine Line

@Hshq

Edie Parker Small Lara Grasp (895 USD)

Maggie Rogers – słyszałem to w poprzednim życiu

@Maggierogers

Gucci Ophidia Small Skórzanie na bieżąco na torbie (1790 USD)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post