Kolekcja Chanel’s Cruise 2019 zabiera się na wysokie morze z dużą ilością torb o tematyce morskiej

Jeśli masz mocne zrozumienie tego, co sugeruje „żeglarki”, gdy jest przyzwyczajony do mody, masz już całkiem świetną koncepcję tego, co ty „Discover in the Chanel Cruise 2018, która zadebiutowała pod koniec ubiegłego tygodnia w Grand Palais w Paryżu, łącznie z ciężkim statkiem parowym zadokowanym na planie. Były odcienie kości słoniowej, czerwonej, a także marynarki wojennej, detali linowych, akcesoriów w kształcie konserazji życia i, oczywiście, mnóstwo toreb. Nie byłoby to Chanel, gdyby nie było mnóstwa toreb.

Ocena kolekcji Chanel na podstawie zalet członka rodziny wydaje się prawie najbliższa w 2018 r.; Skumulowany prestiż Chanel oznacza, że ​​stopa zainteresowania klienta jest łatwiejsza do utrzymania w sezonie do sezonu, pozbawiając wszelkiego rodzaju duże, trwałe pomylenia, niż w przypadku marki, które nie miałyby bullpen tradycyjnych stylów, które zapewnia współczesne marki współczesne marki stosowność. (Która jest prawie wszystkimi innymi markami.) Mogę wyobrazić sobie przyszłość, w której Chanel nie jest tak mocno osłabiony na szczycie branży, jednak w przypadku przyszłości, jeśli tak się stanie, jest długą metodą.

Tak więc największym odejściem od typu Chanel Cruise 2019 jest wprowadzenie popularnej torby Chanel Boy w nowej proporcji, którą szczegółowo omówiliśmy w piątek. Kolekcja również wykazała nacisk na stopniowo widoczne torby sytuacyjne marki, które wyglądają, jakby poszerzyły się jako linia w nadchodzących kolekcjach. Poza tym szczegóły worków wzięły swoje wskazówki z tradycyjnych pomysłów na morskie, a także w szczególności La Pausa-tak nazywał się jednorazowy dom Coco Chanel na południu Francji. Sprawdź poniższe torby.

[Zdjęcia przez Vogue Runway, Vogue Rosja i Chanel]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post