Chcę tego w środę: Hermes Pippa Fotel, a także podnóżka

Vlad wypowiedział się w świecie wideo. Jako czasami jestem jego świnką morską, idąc po drugiej stronie kamery wideo, aby mógł ćwiczyć. Wybieram reżyserię, a także o wiele więcej, wymagam przewodniczącego reżysera. Odkryłem przewodniczącego idealnego reżysera. MUSZĘ. MIEĆ. TO. Niestety, jest to Hermes, a także koszt jest z tego świata dla krzesła, które chcę złożyć, a także przyjmować, gdy produkujemy więcej filmów dla was wszystkich. Aby to właśnie należy do mojej kategorii środowej.

Fotel Hermes Pippa, a także podnóżka uosabiają wysokiej klasy pod każdym względem. Są również eleganckie i drogie, jednak chcę je zabrać, a także plopować się za Vladem, gdy strzela do filmów Purseblog. Mogę skierować się z mojego fotela Hermes Pippa, w którym znajduje się Hermes Cowhide z drewnem gruszki, a także mosiężne metalowe kawałki. To idealny przewodniczący reżysera. Dokładnie jak mogę wytrzymać krzesło z jednego z moich preferowanych skórzanych, wielkich domów, które wygląda tak świetnie jak to krzesło? Fotel kosztuje 10 200 USD za pośrednictwem Hermesa.

A po co tam kończyć? Wymagam miejsca, w którym można podnieść stopy, a także po to służy podnóżek Hermesa Pippa. Tak więc, podczas gdy Vlad jest trudny w pracy z naprawdę tworzeniem filmu, mogę usiąść na Hermes Cowhide, a także lokalizację moich stóp na Hermes Cowhide. Kup podnóżek za pośrednictwem Hermesa za 5950 USD.

Te dwa produkty całkowicie kształtują się w mojej kategorii środowej. Są to przedmioty marzeń, produkty, których wielu prawdopodobnie nigdy nie posiadam, jednak produkty, na które lubię patrzeć i marzyć!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post