Torba Louis Vuitton do zakupu Jeśli nie chcesz tego, co wszyscy inni

mówiłem o mojej miłości do Louisa Vuittona tutaj na Purseblog i czy obecnie to kochasz, czy nie, założę się tam jest wielu z was, takich jak ja, których obsesje torby zaczęły się od marki. Moja obsesja LV na punkcie zarówno w górę, jak iw dół przez lata, ale obecnie jest w górę. Jednak jestem w momencie mojego życia, w którym wciąż uwielbiam – i pożądam – marki toreb, które wszyscy kochają, nie chcę wszystkiego, co wszyscy mają. (Choć co prawda, jeśli uwielbiam modny kawałek, który nie powstrzyma mnie od zdobycia go.) Dzięki kultowej marce torebek, takiej jak Louis Vuitton, łatwo jest zobaczyć te same style na ramionach twoich przyjaciół, celebrytów lub super- Sylish nieznajomy w metrze. Od razu byłem zaintrygowany, gdy spojrzałem na Louis Vuitton City Malle MM

Kształt tej torby jest inny od większości toreb w tej chwili, a chociaż jest ustrukturyzowany i dość prostokątny, nie jest zbyt boksowy. Ta mieszana piękno mediów jest idealną torbą do użytku w biurze w mniej konserwatywnych miejscach pracy lub stylowej mamy, która musi nosić coś więcej niż tylko to, co pasowało w mini-torbach. Wykonany z odwrotnego płótna monogramu i gładkiej skóry cielęcej, uwielbiam wszystkie szczegóły tej torby, od łatwych skórzanych narożników i boków przypominających akordeon, po złoto osłone detale sprzętowe. Skórzane wykończenie jest akcentowane małymi złotymi nitami i delikatnym złotym łańcuchem, który przymocuje się do zamka i klucza – klasycznego LV.

Wnętrze torby jest wyłożone mikrofibry i ma dwie kieszenie szczelinowe. Miasto Malle MM można nosić ręcznie za pomocą górnych pasków uchwytu lub noszonego nad ramieniem za pomocą wyjmowanego paska barku, który niestety nie jest regulowany. Ogólnie rzecz biorąc, jestem zakochany w tym, jak różni się ta torba, zarówno w porównaniu z innymi projektantami w tej chwili, a także wśród najbardziej obecnej oferty LV. O ogólnych wymiarach 7,9 ″ l x 11,8 ″ W x 5,9 ″ D, ta torba ma wspaniały rozmiar. Możesz zdobyć jeden ze swoich za 2860 USD za pośrednictwem Louis Vuitton.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post