Możesz teraz kupić Trener Fall Circle torebki prosto z pasa startowego

Czas mody nie pokrywa się z ludźmi, którzy chcą zobaczyć, kupić teraz i noś teraz. Ale wiele lat temu Fashion Week był jedynie wzmianką lub historią na naszych ulubionych programach, bez prawdziwego zajrzenia do tego, jak to jest dla tych, którzy pokazują i uczestniczą. Szybko do przodu do blogerów i Instagrama i krajobraz zmienił się. Doświadczone marki, które zdały sobie sprawę, że konsument zobaczy wszystko natychmiast, ale muszą czekać ponad pół roku na zakup, zrobiły coś, aby zmienić grę: zapewniły wybrane, zobacz teraz, kup teraz przedmioty.

Trener robił to przez kilka sezonów pod kierunkiem Stuarta Veversa i wiele razy worki, które wypuszcza prosto z pasa startowego. Wczoraj w Nowym Jorku trener pokazał swoją kolekcję jesień 2020 r. I najlepiej po pokazie, że marka wydała kilka nowych toreb do zakupu. Wprowadzając torby z kręgu trenerów, każda z nadrukiem inspirowanym sceną artystyczną w centrum miasta z lat 80., marka pozostaje wierna swoim korzeniom w Nowym Jorku, zapewniając jednocześnie ostrą i dostępną torbę.

Powiedziałem to wcześniej, ale myślę, że okrągłe torby są jednym z nieznanych bohaterów świata torebki. Kształt jest powszechny w naszym codziennym życiu, ale rzadki w świecie torebki, co czyni go wyraźnym i interesującym. Średnica torby pozwala na znacznie więcej noszenia, niż można się spodziewać. Każda z tych toreb jest wytwarzana ze skóry trenera i oferuje wewnętrzną kieszeń. Odłączane podejście do paska ma spadek 21,5 ″, który pozwala na przyjęcie lub zużycie crossbody. Jeśli chodzi o wymiary, torby te wynoszą 7 ″ (l) x 7 ″ (h) x 2 1/4 ″ (w), które powinny pasować do twojego iPhone’a, nawet maksymalnego (choć nie miałem torby osobiście potwierdzać). Kilka stylów jest już wyprzedanych, więc jeśli chcesz gorący z wybiegu jednej z tych toreb, zrób to szybko.

Kupuj torby z okręgu trenera teraz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Styl lutuStyl lutu

Witamy w naszym projekcie Special Edition! Ponieważ patrzenie na dokładnie ten sam stagnacyjny ekran staje się nieco nudny, przynosimy nowe style znacznie częściej na blogu torebki, a także na forum