Czy udostępniasz swoje torby?

Dorastając, dowiadujemy się o znaczeniu dzielenia się, jego zasadnik jest wciągnięty w nasze mózgi. Pomimo uwarunkowania dzielenia się od najwcześniejszych lat naszego życia, muszę przyznać, że jako dorosły zazwyczaj czuję się jak zły dzieciak w klasie, który odmawia współpracy. Nie chodzi o to, że nienawidzę dzielić się, w rzeczywistości uwielbiam dzielić się wieloma rzeczami w moim życiu. Jednak jeśli chodzi o moje torby, po prostu nie mogę wejść na pokład, pożyczając moją kolekcję nawet moim najdroższemu kumplom i rodzinie.

[SC_IC_AD1]
Pomimo faktu, że ufam (większość) moich kumpli i rodziny, nie mogę wejść do pożyczania oszałamiających toreb nikomu, nawet przez krótki czas. Chociaż może to wyglądać samolubnie z zewnątrz, mam swoje osobiste powody, aby ustalić tę granicę. Jako zapalony miłośnik i kolekcjoner torebki, szczególnie dbam o moje torby i robię wszystko pod kontrolą, aby zachować ich stan. Nigdy nie położyłem torb na podłodze i zawsze jestem szczególnie pamiętany o mojej torbie, kiedy jestem poza domem. Ostatnią rzeczą, jakiej chciałbym, jest, aby kumpel lub członek rodziny przypadkowo uszkodzić jedną z moich toreb i stworzyć powód, dla którego jestem urażony.

Naprawdę ciężko pracuję, aby móc mieć moją kolekcję toreb i za każdym razem, gdy kupuję torbę, wiem, że podejmuję decyzję o posiadaniu czegoś, co jest astronomiczne (problemy z torbą, prawda?). To, że jestem gotów porzucić czterocyfrowe na torbie, nie oznacza, że ​​oczekuję, że ludzie w moim życiu wydadzą tę samą kwotę, co jest kolejnym powodem, dla którego nie lubię dzielić się z mojej kolekcji. Gdyby torba została kiedykolwiek uszkodzona przez inną osobę, spodziewałbym się, że ten przedmiot zostanie zastąpiony, i po prostu nie chcę wchodzić na to terytorium z moimi bliskimi. Po prostu czułbym się zbyt nieswojo, prosząc o wymianę, co jest wystarczającym powodem, aby nie pożyczyć torby.

A ty? Czy udostępniasz swoje torby, czy masz surową politykę bez pożyczki, tak jak ja?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post