Marc autor: Marc Jacobs Flash Leola Hobo

Wreszcie Marc autor: Marc Jacobs. Wreszcie. Byłem poważnie rozczarowany najnowszymi ofertami marki, która jest jedną z moich ulubionych, ale wygląda na to, że ich kolekcja wiosna/lato 2010 w końcu nie jest skazana na stojak na sprzedaż. Przynajmniej nie, jeśli nadal debiutują torby, jest ładna i funkcjonalna jako Marc autorstwa Marc Jacobs Flash Leola Hobo.

Kiedy widzę coś w tak jasnym i wesołym odcieniu, nie mogę powstrzymać się od słońca, piasku i ciepłej pogody. Ten piękny niebieski jest kolor oceanu u wybrzeży jakiejś dalekiej wyspy Karaibów, na której nigdy nie byłem, ale torba dobrze mnie tam zabiera. Czy mogę dostać pina colada?

To jest takie świeże. Na szczęście ludzie z MBMJ pozostawili ozdobne ozdoby do rozsądnego minimum – są oczywistą częścią projektu, ale nie umniejszają koloru lub skóry. Mówiąc o – skóra jest niesamowita. Gruby, teksturowany i tak miękki, jak tylko można tego zrobić. Pięknie gardzi i składa się, tworząc tradycyjne hobo trójkąta, gdy torba jest noszona, ale wciąż pozwala na duże otwarcie łowić na twoje rzeczy. Niestety, to jedyny minus, który widzę – pomimo mojej miłości do torebek w kształcie tej, zawsze tracę rzeczy na dole. Kolor jest jednak wystarczająco piękny, aby to nadrobić. Kup za pośrednictwem Nordstrom za 498 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post