Celebrytów zaczął pracować z Tomem Fordem, Louisem Vuittonem, a także Loewe

Czy jest coś w twojej garderobie, które naprawdę przerażasz się lub przynieść z obawy, że jego wartość natychmiast się amortyzuje? Kim Kardashian wyciągnęła coś ze swojej kolekcji torebki, która po raz pierwszy pojawiła się w PB siedem lat temu. Jest to wyjątkowa torba Hermès, która najprawdopodobniej jest szybko warta sześciu postaci, a także jestem nieco zszokowana, że ​​odzyskała ją ze skarbca na jeden dzień. To torba, o którą jej dzieci najprawdopodobniej będą walczyć w dalekiej przyszłości. A może nie, skoro pojawia się nawiedzające kreatywne renderowanie ich nagiej mamy? Być może jest to torba, jaka jej młodzi ludzie z radością na aukcji do największego oferenta pewnego dnia. tylko czas powie.

Kim Kardashian
Oto Kim Kardashian, sfotografowany przed hotelem Ritz w Paryżu, przyniosą zwyczaj Hermès Haut à Kakiety namalowane przez artystę George Condo. Kim otrzymał ten HAC przez Kanye całą metodę w 2013 roku.

Kupuj torby Hermès przez modę

Sienna Miller
Sienna Miller została zauważona, przynieś uroczą torbę balonową Loewe podczas spędzania czasu z ojcem Edwinem Millerem w Nowym Jorku.

Kup teraz przez Farfetch

Heidi Klum
Oto smagane wiatrem Heidi Klum, wchodząc do Film America’s Got Skill z genialną szmaragdową ekologiczną torbą Gucci Marmont.

Kupuj torby Gucci Marmont tutaj

Sofia Vergara
Sofia Vergara jest najnowszym dodatkiem do sędziowskiego składu dla amerykańskich talentów Got. Właśnie tutaj informuje o służbie sędziego z Tomem Tomem Fordem Hollywood.

Kup Teraz

Kendall Jenner
Kendall Jenner przyniósł trochę nylonową torbę Prada na lunch na fresko z kumplami w West Hollywood.

Kupuj torby Prada tutaj

Joy Corrigan
Aktorka/modelka Joy Corrigan przyniosła tę metalową różową torbę Fendi Zucca Mia do przedstawionej uroczystości dla nietypowego Jamesa, linii biżuterii mody Kristin Cavalari.

Kupuj torby Fendi tutaj

Cynthia Bailey
Wreszcie mamy prawdziwą gospodynię domową Cynthię Bailey, żeglując z Los Angeles Worldwide Flight Terminal z torbą Louis Vuitton Onthego. Ten styl naprawdę się stara – niedawno zauważyłem ten precyzyjny na ramionach kobiet całą metodę tutaj w Walla Walla.

Kupuj torby Louis Vuitton przez modę

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post