Perfect Travel Gear: Tumi Tegra-Lite Bagagage

Nie obejmujemy sprzętu podróżnego zwykle wystarczającego do tourseblog, a także należy go naprawić. Jeśli przestrzegasz nas na Instagramie, rozumiesz często nasz zespół, a także lubimy pokazywać torby, które przynosimy, a także to, co widzimy podczas podróży. Jednak rzadko pokazuję sprzęt podróży, oprócz mojej torby podręcznej, jednak dzisiaj chcę pokazać ci bagaż Vlad, a także obiecuję.

Chociaż lubię marki wysokiej klasy, nie zwracam się do nich o mój sprzęt podróżny. Programu Louis Vuitton tworzy walizki, które uwielbia liczne miłośniki torby, jednak wybieram produkty z marki, które rozumiem, koncentruje się na solidnym, praktycznym bagażu, jednak z modnym zwrotem tutaj, a także tam.

Przez ostatni rok jedyna walizka, która dla mnie działa, pochodzi z linii Tumi Tegra-Lite. Mam przedłużoną obudowę TEGRA-Lite, a także Vlad, a także oboje mam podręczne. Trudniej jest być w bagażu niż torebki, jednak mogę ci powiedzieć, że jestem jak w moim.

Linia Tumi Tegra-Lite jest niezwykle odporna, jednocześnie pozostając lekkim, jak sama nazwa wskazuje. Możesz wybrać z szeregu kolorów, jednak podoba mi się srebrny (tegris), który wybrałem dla mojego dużego bagażu, a także Vlad dodał trochę koloru z jego pomarańczowym podręcznym. Lubię te walizki, ponieważ działają tak dobrze, jak dobrze, gdy się kształtują wszystko, a także wszystko, co chciałbym, nie są tak ciężkie ani nieporęczne jak wiele innych.

Po ponad roku korzystania z Tumi Tegra-Lite, bardzo to zasugerowałbym. Kupuj linię w Nordstrom za 445–895 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post