Krajowy dzień torebki: Rebecca Minkoff Waverly Eyelet Studs Crossbody

W przygotowaniu do krajowego dnia torebki w ten piątek, 10 października, będziemy ogłaszać specjalną torbę każdego dnia. Każda torba pochodzi od jednego z naszych niezwykle preferowanych projektantów, a także wszystkich oferowanych w Bloomingdale’s, naszym Narodowym Partnerze Dnia Torebki. Aby rozpocząć, mamy Crossbody Crossbody Crossbody Crossbody Crossbody.

Minkoff jest projektantem, który ma specjalną lokalizację w sercach całego zespołu Purseblog; Obserwowaliśmy, jak biznes Rebecca rośnie z nami na naszym torebceum, prawie od dnia, w którym oba zostały założone. Nasi członkowie byli pierwszymi „Minkettes”, który jest teraz terminem, który odnosi się do wszystkich żarliwych fanów marki, a także oni (i my) są zawsze podekscytowani, widząc, co zbliża się Rebecca. Jesteśmy jeszcze bardziej dumni z tego, że tym razem jest to coś, co można świętować Narodowy Dzień Torebki.

Ta konkretna torba jest blisko naszych serc, ponieważ jest tak doskonałym przykładem tego, co Rebecca Minkoff robi tak dobrze-korzystając z dnia, a także wieczorem z torbą, która wydaje się jednocześnie wyluzowana, a także fantazyjna. Nie mogliśmy uwierzyć w znacznie lepszą metodę, aby rozpocząć odliczanie do Narodowego Dnia Torebki z Bloomingdale.

Możesz odebrać torbę w krajowym sklepie z dniem torebki Bloomingdale za 395 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post