Twoje pierwsze spojrzenie na nowe wersje Hermès Birkin i Kelly, prosto z wybiegu Resort 2018

Hermès nie niszczy się; Hermès to Hermès. I dlaczego miałoby to być coś innego? Francuska potęga ultra-luksusowa sprzedaje tyle torb, ile może produkować zgodnie z własnymi ścisłymi wytycznymi dotyczącymi umiejętności i szkolenia rzemieślniczego, i chociaż moda wymaga ciągłego przewidywania i dostosowywania przyszłości, jak najlepiej, zanim dotrze, nie ma powodu, by wierzyć, że Hermès Przynajmniej na razie musi zrobić znacznie więcej niż to, co już robi. Wydaje się, że marka zgadza się, na podstawie delikatnej nowoczesności artystycznej, która przeniknęła pokaz Hermès Resort 2018 w Paryżu.

Torby, buty i akcesoria w serialu uderzyły mnie, ponieważ rzeczy, które zamożna kobieta może nosić na aukcji sztuki, która prawdopodobnie jest uderzona dla rodzaju kobiety, która stanowi znaczną część rynku dla towarów marki. Ten wygląd był szczególnie wyraźny w serialu Birkins i Kellys, które były odpowiednio w paski wielokolorowej lub zablokowane odpowiednio z kontrastującymi kwadratami. Na Birkins granice dały torby i prawie jednowymiarową perspektywę pod niektórymi kątami, podobnie jak modele były papierowe lalki niosące papierowe torby.

Pokaz wybiegu zawierał również co najmniej jedną nową torbę: torbę klapy akordeonowych, przymocowana zaokrąglonym zamknięciem H, które jest nowe dla marki. Sprawdź te torby i więcej poniżej.

[Zdjęcia przez Vogue Runway]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post