PURSEFORUM ROUNDUP – 23 września

Pożegnamy się z tymi zingiem żółto i chrupiące białe torby! Jeśli tylko się dostrajasz, pozwól mi być pierwszym stwierdzeniem, że jesteśmy zachwyceni, że tu zrobiłeś! Te podsumowania TPF są wykonane z wyboru zdjęć udostępnionych przez naszych własnych członków TPF własnych toreb, które odkryliśmy podczas czytania z forum. Cotygodniowo podsumowujemy kilka naszych preferowanych snapów, a także dzielimy się nimi tutaj. Jeśli nie jesteś już członkiem, teraz nadszedł czas, aby dołączyć, ponieważ jest to naprawdę jedna z najlepszych lokalizacji, które łączą się z ludźmi z torebki, tak jak ty. Tak więc, biorąc pod uwagę to wszystko, zobaczmy, co w tym tygodniu przygotował dla nas…

TPF TPF

Zaczynamy od tego silnego LV Keepall XS udostępnionego przez naszego członka 23adeline w wątku „Pics of Your Louis Vuitton in Action”.

Następnie mamy tę ekstrawagancką laskę, która została udostępniona przez Traceysh w wątku „Dior Caro (tylko zdjęcia)”.

Tutaj mamy ten promień Sunshine, tradycyjna wisłowa w słoneczniku dzielona przez naszego członka Whateve w „Którą torbę trenerską przynosisz dzisiaj?” wątek.

Ujęcia porównawcze są nie tylko praktyczne, ale wytwarzają doskonałe cukierki oczu, takie jak ten strzał naszego członka Strawberrymoon, który został udostępniony w wątku „Bottega Jodie Bag” „Bottega Veneta Jodie”.

Ten kawałek Kelly Pochette żyje w moich wydarzeniach, dzielonych przez naszego członka tymianku w „twoich Hermès in Action!” wątek.

Ostatnio jednak mamy jeszcze jedną podwójną funkcję udostępnioną przez naszego członka ZIXI1000 w wątku „Biały tradycyjny sprzęt klapy”.

Chcesz o wiele więcej słabej rozmowy? „Ogromna 5?” Wątek był zabawnym przeczytaniem, ponieważ pamięta, co uważają za pięć najlepszych tradycyjnych stylów toreb. Bardzo odpowiedni wątek, który odnosi się do jednego z moich najważniejszych koszmarów torebki, „Czego wykorzystujesz do przechowywania dezynfekcji ręcznej?” Wątek świadczy usługi na ogromne pytanie, przede wszystkim odkażnik ręczny jest powinien w naszych czasach, a także jedną z najbardziej szkodliwych rzeczy, które mogłyby rozlać się w torbie (yikes).

To wszystko na ten tydzień, aż do następnego razu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post