Dzień Pracy, torba crossbody, a także najgłupsza linia opalenizny, jaką kiedykolwiek miałem

, powinienem zacząć od stwierdzenia, że ​​nie jestem garbnikiem. Jestem oczywiście bardzo sprawiedliwy, a także nie mam ochoty modyfikować, a nawet jeśli to zrobiłem, chęć zaangażowania się w przedłużoną aktywność zewnętrzną, która wytwarza opaleniznę, nie jest również tak naprawdę w mojej sterówce. Jednym z powodów, dla których wybrałem do relokacji do Nowego Jorku, jest to, że czuję się komfortowo, mając tylko wyluzowane połączenie z takimi rzeczami, jak drzewa.

To powiedziawszy, założyłem swoją najlepszą suknię Maxi, a także udałem się, aby zobaczyć konkurs surfingu Quicksilver Pro New York na Long Island z kilkoma kumplami w miniony weekend, ponieważ kto może odrzucić wycieczkę na plażę w ostatni weekend lata letniego ? Ze wszystkich miejsc zewnętrznych plaża zawsze była moim ulubionym. Ponieważ jednak nie jestem wielkim weekendowym wojownikiem, moje przygotowania na jeden dzień były… niewystarczające. Przez następne sześć miesięcy wszyscy będą mogli powiedzieć, jaki rodzaj torebki przyniosłem w ten weekend.

Mógłbym przysięgać, że na początku lata kupiłem butelkę kremu przeciwsłonecznego. Gdybym to zrobił, nie mam koncepcji tego, co z tym zrobiłem, jednak nie mogłem tego odkryć w niedzielę rano, kiedy starałem się dostać na Penn Station na czas. (Poranki, podobnie jak na świeżym powietrzu, są jeszcze jedną rzecz, do której jestem źle dostosowany.) „W porządku”, pomyślałem. „Nowy Jork jest pełen sklepów z lekami! Pójdę do Duane Reade obok przystanku mojego pociągu. ” Tyle, że oczywiście jest to jedyny Duane Reade, jaką kiedykolwiek spotkałem, nie jest otwarty 24 godziny. Poszedłem do K-Mart na stacji Penn, choć niewytłumaczalne, oferowało tylko ubrania. Minęła minuta, ponieważ byłem w K-Mart, jednak wiele z nich oferuje przybory toaletowe, prawda?

I tak właśnie znalazłem się na Long Beach bez kremu przeciwsłonecznego, bez ramiączki maxi, a także torebki crossbody. Zajęłem się, aby pozostać w środku lub zacieniałem wiele dnia, jednak moja skóra jest wyjątkowo uczciwa, a ogólna ochrona jest niemożliwa na plaży. Przeglądając szkody następnego dnia, jedno jest niezwykle widoczne: nie noś torby na skrzyżowanie, gdy będziesz na zewnątrz przez cały dzień. Być może ci z was, którzy są znacznie bardziej zaznajomieni z takimi czynnościami, odkryli to dawno temu, jednak mam teraz pasek bladej skóry biegnący po przekątnej po mojej opalonej klatce piersiowej.

Więc panie, zwróć uwagę. Może być równie dobrze pod koniec sezonu, aby uniknąć własnych problemów związanych z skrzyżowaniem, jednak nigdy nie jest tak samo wcześnie przygotowanie się do następnego lata. Plecak, torba do noszenia, jedna z tych ogromnych rzeczy zbudowanych z tkanego, trudnego plastiku, które należy przynieść ręce – praktycznie każdy rodzaj torby, o jaką można by uwierzyć, spowoduje mniej zawstydzania oparzeń słonecznych niż crossbody na plaży. Odkryj na moich błędach, ponieważ moje opalenizny zanikają powoli, a także będę miał swój pasek przez sześć miesięcy. Chociaż spodziewam się, że gdyby ktoś był częściowo oznaczony jej torebkami, odpowiednie jest to, że to ja. O ile wiem, mój problem można rozwiązać tylko przy użyciu tej samej torby codziennie, aby wypełnić lukę, jednak na szczęście mam ją w dwóch kolorach.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post