NYFW wydobywa najlepsze nowe torby od Jacquemusa, Stauda, ​​Mansura Gavriela i wiele więcej

przygotowują się do nieco przytłoczenia dzikiej różnorodności torb, które modele, wpływowe i gwiazdy rzeczywistości przynoszą w tym roku do NYFW. Niestety, kilka z nich nie jest dostępnych dla zestawu nie-celebrytycznego. Ale w porządku, poczekamy. Ale oczywiście, gdy wszyscy siedzimy z zaproszonym oddechem, aby zamówić w przedsprzedaży wszystko dobre, gwiazdy takie jak Jennifer Lopez mogą praktycznie kupić wszystko poza pasem startowym. I możesz być zdumiony tym, jak tegoroczne jest gorące, nowe, ulubieniec, jest ulubieńcem. Wskazówka: jest to coś, co na pewno widziałeś wcześniej, choć nigdy tak nie jest.

Siostry Hamlin
Modele Amelia Gray Hamlin i jej siostra Delilah Belle Hamlin uczestniczyli w pokazie R13 wiosny/lato 2020 podczas Nowego Jorku Fashion Week z pasującymi nylonowymi torbami Nylon Prada.

Kupuj tutaj nylonowe torby Prada

Dorit Kemsley
Znaleziono Dorit Kemsley, filmując prawdziwe gospodynie z Beverly Hills w Nowym Jorku, niosąc najzdrowszą zieloną torbę Jacquemus Le Chicquito.

Kup Teraz

Nicole Scherzinger
Oto Nicole Scherzinger, pozostawiając prywatną imprezę w Cipriani z torbą Triplette Bulgari x Alexander Wang. Ta współpraca jest nadal dostępna tylko dla zamówienia w przedsprzedaży dla reszty z nas.

Kup Teraz

Erika Jayne
Erika James z Rhobha była również zajęta filmowaniem w Nowym Jorku podczas NYFW. Tutaj pozuje w piżamie z Olivii von Halle w połączeniu z różową torbą Louis Vuitton Bleeker Box.

Kup Teraz

Susie Lau
Influencer Susie Lau (alias Susie Bubble) uczestniczyła w pokazie Sies Marjan SS20 z przyciągającą wzrok Mansur Gavriel Plisted Bucket Bag.

Kup Teraz

Caroline Daur
Kolega blogerka/wpływowa Caroline Daur nosiła tę torbę Hermès Constance na pokaz Collinę SS20.

Kupuj torby Hermès tutaj

Kendall Jenner
Oto Kendall Jenner, out i w Nowym Jorku z torbą Luxe Staud Moon. Jeśli pamięć mi dobrze służy, Kendall pominął w zeszłym roku NYFW.

Kup Teraz

Jennifer Lopez
Wreszcie mamy Jennifer Lopez, niosąc coś świeżego z pasa startowego: jest to nowa iteracja Longchamp Le Pliage Tote, która zadebiutowała zaledwie kilka dni temu podczas pokazu wiosennego 2020. J-LO promuje swój nowy film, Hustlers.

Kupuj torby Longchamp tutaj

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post