Projekty sztuczki Victorii schodzą na NYC z torbami z Céline, Louis Vuitton, a także Fendi

Nic nie przygotowuje mnie na sezon wakacyjny, jakby oglądać przygotowania do corocznego pokazu mody Victoria’s Trick. Przychodzi jednak kiedy rok! Pokaz wybiegów nie będzie emitowany do 5 grudnia, jednak wkrótce go filmują. Wszyscy nasi preferowani kolekcjonerowie torebek supermodelki byli w Nowym Jorku na wyposażenie mody Victoria’s Trick w zeszłym tygodniu, a także przynieśli kilka swoich ulubionych, designerskich torbów na podróż.

Adriana Lima
Torba Balenciaga Metal Edge City
2125 USD za pomocą Balenciaga
Adriana Lima zwykle nie jest tak widoczna jak Alessandra Ambrosio, a nawet lilia Aldridge, więc to niezwykła uczta, aby zobaczyć, jakie torby faworyzuje w tych dniach. Przyniosła fantazyjną torbę Balenciaga Metal Edge City do swojego dopasowania.

Alessandra Ambrosio
Tradycyjna torba pudełkowa Céline Python
3799 USD za pośrednictwem Vestiaire Collective
Mówiąc o Alessandrze Ambrosio, właśnie tutaj wyrusza na obiad z uroczą tradycyjną torbą Céline Python. Alessandra jest zdecydowanie najbardziej płodnym kolekcjonerem torebki z Aniołów.

Elsa Hosk
Elsa Hosk została zidentyfikowana, chwytając kawę w swojej metodzie do dopasowania z wytłoczoną skórą (a może prawdziwą krokową?) Tajną torbą. Nie jesteśmy pewni, kto sprawia, że ​​ta nieco czarna torba kontenerowa, jednak podejrzewam, że te sznurki są ogromną wskazówką.

Izabel Goulart
Tote
1598 USD za pomocą Vestiaire Collective
Brazylijski projekt Izabel Goulart jest aniołem VS od ponad dekady, a jeszcze rzadko otrzymujemy jej pstry z naszej usługi obrazkowej. Jestem fanem zarówno jej uroczego przenoszenia bagażu Bicolor Céline Nano, jak i jej szalonej gry włosów, więc uważam, że to musi się zmienić.

Jasmine Take
Torba Louis Vuitton Louise
3883 USD za pomocą Vestiaire Collective
Zidentyfikowano Jasmine Tutes, wprowadzając do jej zaawansowanego zaawansowanego torby Louis Vuitton Louise Louise. Jasmine wygląda tak ciepło, a także relaksującą się tutaj, po prostu chcę się owinąć w szaliki nieskończoności, a także hibernować aż do wiosny.

Josephine Skriver
Fendi Flap Bag
Kupuj fendi za pomocą netto-a-porta
Duńska design Josephine Skriver była tylko z VS, biorąc pod uwagę, że rok 2011, jednak musi również mieć dobrych przyjaciół w Fendi (może osoba o imieniu Karl?), Ponieważ ta torba jest świeżo po wybiegu z kolekcji marki w 2017 roku. Nie jest to oferowane ludziom, którzy nie są jeszcze Victoria Trick Angels, a nawet nie powiedziano nam, jak zadzwonić do tego.

Lais Ribeiro
Elena Ghisellini Felina Bag
$595 by means of farfetch.com
Here’s Brazilian Angel Lais Ribeiro leaving lunch with good friends at Bar Pitti. She’s bring an fascinating new style from Italian designer Elena Ghisellini. Last year, we included Elena in our listing of The 6 Cult purse brands You requirement to understand Now.

Lily Aldridge
Louis Vuitton Pallas Chain carry Bag
$1,518 by means of Vestiaire Collective
Finally, here’s Lily Aldridge, heading in for her fitting with an captivating Louis Vuitton Pallas Chain carry Bag. This LV style seems to be slowly getting heavy steam with celebs this season.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post