Ekskluzywne: Fendi Chinese New Year Capsule Collection Film

Jedną rzeczą, którą chciałbym zrobić, kiedy urodził się Millie, jest zakup akcesoriów, które zostały specjalnie wykonane przez projektantów z okazji jej roku urodzenia – 2016 rok był rok małpy. Tęskniłem za taką okazją (prawda, urodziła się pod koniec listopada, a ostatnią rzeczą w mojej głowie było blokowanie w limitowanej edycji), ale teraz pomyślę o tym, kiedy mamy kolejne dziecko. Wiele marek bierze udział w kolekcjach kapsułek w chińskim Nowym Roku, a Fendi właśnie podzielił się z nami w tym roku – to naprawdę dobre i mamy dla Ciebie ekskluzywny podgląd wideo.

Fendi świętuje chiński Nowy Rok i początek roku Pet Dog z ekskluzywną kolekcją kapsułek i zabawnym filmem. Z dużą ilością przedmiotów na czerwono, koloru specjalnego dla chińskiej kultury, która symbolizuje szczęście i radość, Fendi stworzył niektóre z wielu ukochanych przedmiotów w odważnych czerwonych kolorach i nowych wzorach, w tym pożądaną małą torbę Kan I i ograniczoną Błąd w torbie edycji.

Painoped krawędzie małego Fendi Kan I są rewelacyjne i dodatkowo zaakcentowane przez kołki w odcieniach różu. Zatrzymywałem wideo, aby to sprawdzić, i byłem zachwycony, widząc, że torba jest dostępna w przedsprzedaży online za 2100 USD. Kilka małych wyrobów skórzanych na czerwono z miłością napisane w ćwiekach, takich jak ten płaski hold i ten budżet kontynentalny z łańcuchem. Kolejnym zabawnym przedmiotem jest ten urok torby dla nastolatków, który ma zwisające metalowe nogi.

Fendi Red Kan I mały, 2100 $

Chińska kolekcja kapsułek w Nowym Roku będzie dostępna w butikach Fendi na całym świecie i na Fendi.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post