Dyrektor kreatywny Dior’s Fall 2022 koncentruje się na słynnych emblematach domowych

Maria Grazia Chiuri ożywiła Diora, badając wiele słynnych emblematów domu, jednocześnie znajdując nowe sposoby włączenia ich do jej kolekcji przez cały czas w Dior. Projektant nadal przekracza granice, aw zeszłym tygodniu Grazia Chiuri i zespół w Dior przedstawili jedną z najważniejszych kolekcji, wypełniając lukę między przeszłością Diora i teraźniejszością przez cały czas. Kolekcja zatytułowana „następna era” reprezentuje poprawę i ocenę postrzegania przyjętych pojęć mody.

Ikony powracają, zarówno nowe, jak i stare

Emblematycznie żeńskie sylwetki Diora są odnowione i odświeżane na jesień 2022, podobnie jak spódnice zwykle związane z klasyczną kurtką Dior Bar, które mają nowy wygląd z kombinacją o różnych długościach, gromadzeniach i plisach. W sensacyjnych produktach zajęły centralne miejsce w tej kolekcji, jak oszałamiające błyszczące brokaty, które pojawiły się przez cały czas. Te same brokaty pojawiają się również w torbach w kolekcji, takich jak Dior Bobby East/West, który nadal stanowi duży nacisk w tym sezonie.

Pojawił się również klimat Diora, a nowe iteracje torby w kręgle Dior, które umocniły jej miejsce jako nowa ikona domu. Pojawiając się w różnych iteracjach, klimat obejmuje klimat tej kolekcji ogólnie, bez zamierzonej gry słów. Jest nowy, spotyka się ze starych, z nutami Diora Cannage-Quilt na atmosferze, a także w całej kolekcji. Zupełnie nowa torba Top Manage, 95.22, pokazana w Look 6, prezentuje znacznie więcej słynnej słynnej konanetki w domu, po raz kolejny powtarzając odnowione, nowoczesne skupienie się na emblematach domów i ewolucji Diora Savoir-Faire.

Wyświetl torby z wybiegu poniżej (przez Vogue Runway) i podejmij rzucić się na jakąś akcję za kulisami dzięki uprzejmości Diora.

Spójrz 1 i 2

Spójrz 3 i 4

Spójrz 5 i 6

Spójrz 7 i 8

Spójrz 9 i 10

Spójrz 11 i 12

Spójrz 13 i 14

Spójrz 15 i 16

Za kulisami

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post