Prada Perforaned Roll Bag

Myślę, że torebki w Pradzie i ja muszę rozmawiać o worku z perforowaną Rada. Mam kilka przemyśleń i prawdopodobnie najlepiej wyrażaliby się na osobności. A przez „na osobności” wskazuję „po skoku”.

Od czego mam zacząć?

Miuccia & Co., mamy tutaj problem. Prada okazuje się kilka drobnych torebek, bez wątpienia, ale myślę, że może nadszedł czas, aby kolekcja skupiła się na stworzeniu kilku prawdziwie wspaniałych toreb zamiast tworzenia znacznej kolekcji toreb, w których wiele z nich jest po prostu… chwytanie umysłu . W zły sposób.

Nie ma powodu, aby torba, która wygląda na koordynację z koszulką koszykówki University of North Carolina, musi zostać wyprodukowana przez najlepszy dom mody i sprzedawany dla dorosłych kobiet za ponad tysiąc dolarów. Cała przesłanka jest lekko obraźliwa. Pomyśl o tym, że ta rzecz zapalają również uderzające podobieństwo do ołówka, którą miałem w szkole podstawowej, z dodaniem dziwnie długich uchwytów.

Rozczarowuje mnie, że ci sami ludzie, którzy byli odpowiedzialni za całkowicie genialne i oszałamiające torby Gauffre, to te, które teraz wymyślili to, co tu widzimy – mogą zrobić znacznie lepiej i wszyscy o tym wiemy. Przejdź przez Saks za 1295 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post