22 najlepsze torebki torebki ujawnia lato 2018

, ponieważ lubisz torby, nie oznacza, że ​​koniecznie rozumiesz nikogo innego w prawdziwym życiu, a także nie jest to dokładnie problem, może to być rodzaj a Bummer, kiedy dostaniesz coś nowego, a także nie rozumiesz, kogo podzielić się tym z tym, kto zrozumie twoje emocje. Właśnie tam pojawia się nasza torebek: jest pełna wielu niezliczonych ludzi, którzy rozumieją, dlaczego jesteś podekscytowany, a także chcieliby zobaczyć twoją nową torbę.

Dzieje się tak w telefonicznie „Odsłaniamy wątki”, gdzie ludzie rozpakowują swoje nowe torby dla zainteresowanych odbiorców miłośników toreb. Te wątki są zabawne, a także wspierające, a także są fantastyczną szansą na zobaczenie nowych torebek w metodach, a także pouczające dla osób, które chcą kupić nową torbę – na przykład często są tam często Modelowanie ujęć!

Te wątki ekspozycyjne występują przez cały rok, jednak w wyniku tego letnie było szczególnie gorączkowym sezonem zakupowym dla naszych członków. Zanurzyliśmy się we wszystkich naszych specyficznych dla marki subforums, aby odkryć najlepsze ujawnienia z ostatnich kilku miesięcy, a także możesz je sprawdzić poniżej.

W tym roku jest to 100. rocznica Balenciaga, a także pamiątkowy A4 Papier TPfer Ksuromax jest pełen ranowania, które składają hołd znakomitej historii marki.

Nasz Balenciaga Subforum jest również domem dla wielu członków, którzy szukają preferowanych skórzanych kolorów z przeszłości. Niedawno Atlantis1982 wyśledził tę piękną torbę roboczą Balenciaga w Vert Gazon z 2007 roku w niezwykłym stanie.

W Bottega Veneta członkowie z niepokojem oczekują na Intela na to, jak torby marki modyfikują się pod nowym projektantem, jednak na razie piękna noszenie konsumentów Pursefanatic168 jest wskaźnikiem tego, dlaczego tak wiele osób lubi pracę Tomasa Maiera.

Fani Céline mogą podzielić się z Women of the Bottega Forum – Phoebe Philo opuścił markę pod koniec 2017 roku, a także pierwszą kolekcję Hedi Slimane dla marki jeszcze nie zadebiutowała. W międzyczasie Knicoole potraktowała się tej pięknie minimalistycznej małej torbie podczas podróży do Miami.

W Chanel mieliśmy podwójne ujawnienie: Maryjoe84 worka bliźniaczych małych tradycyjnych klap w kości słoniowej, a także mroczny turkus. Podobnie wybrała niektóre trampki Chanel, które można zaskoczyć w jej wątku.

Długoletnia TPfer Xlana odkryła dla niej najlepszą wersję wybitnego Chloé Faye: The Faye Day Bag, która jest nieco bardziej praktyczna, a także wyluzowana niż oryginał.

W trenerze Grymera wybrała jeden z najnowszych projektów marki: dostosowany trener Parker 18 w tradycyjnej czerni.

Również w trenerze Zjones wybrał torbę z jednej z regularnych i wybitnych współpracy marki: Dinky z kolekcji Coach Capsule z artystą Chelsea Champlain.

Członek MK1997 wybrał tę piękną jaszczurkę Dior Woman Dior z pewną asystą jej niezawodnego sprzedawcę Dior, która była w stanie zdobyć jedną z pięciu Blue Lizard Woman Diors przeznaczone do Ameryki Północnej, skierowaną do jej butiku.

W naszym Fendi Subforum Melsig dokonała wyjątkowo odpowiedniego letniego wyboru: nie tylko dostała supertailowaną małą Fendi Peekaboo, ale również wybrała pasujące Espadrilles.

W Gucci nowa Ophidia Pinkpeonies zniknęła z kolejnym małym podejściem do torby, która jest świetnym wybuchem z przeszłości – sprawdź wątek, aby odkryć, co to jest!

Również w Gucci, Traceysh zdecydował się tylko na ten nowy – STRAIGHT Off the Autumn Runway 2018, a dokładniej.

Tego lata było mnóstwo Hermès naraża na forum, jednak podoba nam się to, jak cudowne Craie Leather Hand 30 wygląda cudownie z żywiństwem jedwabiu owiniętym wokół jego uchwytów. Czekała przez cały rok, aż przybył, a także stwierdzilibyśmy, że wygląda na to, że było tego warte.

Tego lata członek Hermès, Sic_Sic, otrzymał wyjątkowo specjalną dostawę, dwa lata w tworzeniu: jej specjalnej torbie Kelly, zrobiła tylko dla niej.

W Longchamp Sirinb wybrał piękną czerwoną torbę 3D Longchmap, która jest idealna na ciepłą pogodę.

Louis Vuitton jest naszym najbardziej ruchliwym subforumem, a także są kilkoma najbardziej ruchliwymi klientami. W szczególności Inard1 wybrał zupełnie nową torbę Louis Vuitton Cannes, zanim jeszcze mieliśmy możliwość tego skomponowania!

Również w Louis Vuitton Angie4M zwrócił wadliwą torbę, a także wyszedł ze sklepu z tym pięknym parowcem w Louis Vuitton City, łącznie z kontrastowymi szczegółami Pythona.

Aby zsumować nasze trio Louisa Vuittona, wydaje się, że nadaje się do wyboru trio worków: LV_4Ever, zgodnie z jej nazwiskiem, wybrała te trzy torby podczas podróży po Londynie, a także w Paryżu.

Mulberry miała wiele burzliwych lat, jednak jej najnowsze torby są ogromnym hitem dla kupujących. CAZ6674 zdobyła ogromną ocenę, ponieważ jej regionalny sklep się porusza – dostała nową torbę, a także akcesoria za 80% zniżki.

Prada niedawno wydała wiele nowych stylów, a także wiele z nich jest cześćTring na forum – a co za tym idzie, szafy naszych członków. Boeyshona wybrała tę na pikowaną torbę na beztomnieniu Prada, a także jeśli zastanawiasz się nad rozmiarem, możesz odkryć ujęcia modelowania w jej wątku ekspozycyjnym.

Bagpug jest również podsumował nowy przylot, a także jest to wyjątkowo nowe – torba Prada Mirage, która jest jesiennym stylem startowego.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post