Ta torba Nancy Gonzalez wygląda trochę znajoma…

Nancy Gonzalez Metallic Crocodile Tote, 4000 USD za pośrednictwem Net-A-Porter

Jak zwykle zauważacie, zwykle jestem ostatnią osobą, która mówi: „Hej, czy ta torba nie wygląda na to, że projekt został całkowicie podniesiony z tej torby?” Spójrzmy prawdzie w oczy, istnieje tylko tyle kształtów, rozmiarów, skóry, uchwytów i konfiguracji kieszeni, a nudne jest, aby de facto zasady dotyczące tego, kto może i nie może używać pikowanej skóry i pasków łańcucha.

Biorąc to pod uwagę, spojrzałem na metalową torbę krokodyla Nancy Gonzalez, a wszystko, co mogłem pomyśleć, to „Tote bagażu Celine”. Odłożyłem nawet stronę produktu na kilka dni, abym mógł o tym pomyśleć, a niezbędna torba Celine wciąż widzę, kiedy patrzę na tę torbę. Nancy Gonzalez zwykle wykonuje świetną robotę, robiąc własną sprawę z niewielkim szacunkiem dla przechodzących trendów lub pomysłów, ale ta torba wydaje się raczej rażącym przykładem tego przeciwnego.

Istnieje kilka kluczowych elementów torby Celine, które sprawiają, że jest tak rozpoznawalna: proporcja północ-południe, wystające gussets, przednia kieszeń i graniczny panel przedni. Na szczęście ta torba nie odtwarza grubej, krągłej rurociągów, które można znaleźć na najbardziej poszukiwanych pojemnikach bagażowych, ale w niektórych modelach brakuje tego na korzyść prostych paneli granicznych, które tu masz. Masz również całą inną rozpoznawalną funkcję, mimo że kieszeń ma klapę zamiast zamka, a uchwyty są płaskie zamiast zwinięte. Brakuje jednak tej torby na zwykłą, nową elegancję francuską Celine. Niestety jest to o wiele trudniejsze do powielania. Kup za pośrednictwem Net-A-Porter za 4000 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post