Pomimo cen, wiersz wykonuje kilka pięknych torebek

skóra rzędowa, jak również torba na lekarza zamszowa, 4750 $ przez Net-A-Porter

Ambicja jest pochwały charakterystyką w kulturze amerykańskiej, jednak gdy przechodzi do Hubris, reakcje ludzi zaczynają modyfikować od pozytywnych do negatywu. Chociaż kupna publiczna może upoważnić się z młodego projektanta, który próbuje nowych rzeczy, które wymagają nieco stromych kosztów, modyfikacje myślenia, gdy młodzi projektanci w trosce są brudnymi bogatymi dawnymi gwiazdami, jak również koszty są podobne do Hermesa, a także innych czcigodnych , historyczne domy, które zdobyły swoje reputacje, a także znaczniki kosztowe w zakresie pokoleń.

To oczywiście historia stoi w torbach jak skóra rzędowa, jak i torba na lekarza zamszowa. Dzięki znacznikowi kosztów prawie pięciu wielkich, a także nie ma egzotycznej skóry w zasięgu wzroku, linia wyprodukowała tak dużo niekorzystnego szlaku jako pozytywne wśród miłośników torebki. Kiedy jednak wyrzuciłeś swój umysł, ta torba jest naprawdę wręcz uroczym akcesorium.

Słowo, które mam od tych, którzy znają operację Olsen Twinss w rzędzie, jest to, że marka szczerze stawia doskonałą ofertę wysiłku w wykorzystaniu najlepszych materiałów, a także produkcji procesów, co jest więcej niż mogę stwierdzić za Niewiele produkowanych materiałów, na których wiele nas rutynowo spędza niezliczone dolary. Na szczycie, wszystkich gwiazd z liniami odzieżowymi, Olsens zdecydowanie wykazali większą wiarygodność, a także historyczne zrozumienie z rzędem niż ktokolwiek inny.

I oni (lub dokładniej ich niezwykle wykwalifikowany personel) świetnie robią świetną pracę. Mogę wierzyć w wiele założonych marek, których zespół obecnych akcesoriów nigdy nie próbowali odciągnąć niczego tego modnego lub dobrze edytowanego. Problem, oczywiście, że nie można rozwieść torebki od swojej ceny, a także nawet na torbę, którą lubię tak bardzo, jak ten, nie jestem pewien, czy nie mogę przestrzegać tagu kosztów, że rząd obdarzył na nim. Kupuj z netto-portorem za 4750 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post