Świętuj Rok Tygrysa z Fendi

W Celebration of the Year of the Tiger Fendi wydał specjalną kolekcję kapsułek wskazaną, aby ucieleśnić osobowości urodzonych w Roku Tygrysa. Mówi się, że cechy te obejmują odwagę, siłę i entuzjazm. Kolekcja obejmuje niektóre z najbardziej cebulowanych sylwetek domu i charakterystyczne elementy Fendi.

Ta kolekcja jest bardzo dosłowna i oczywiście jest to pomarańczowy nadruk tygrysa, który zajmuje centralne miejsce. Motyw został zainspirowany przez Tygrysy Syberyjskie, które znajdują się w północno -wschodnim regionie Chin, i pojawia się na torbach, RTW i butach. Jeśli chodzi o torby, Fendi ubrał część swoich ukochanych ikon w formie zwierząt, takich jak regularne, mini i nano bagietki, a także kupujący Sunshine. Potem jest zawsze popularny i zawsze klasyczny Peekaboo, który pojawia się w kolorze czarnym, ale jest wyłożony w druku dla zabawnego popu. W nowej kampanii jego uchwyty są wyświetlane w jedwabnej szaliku z kapsułki.

Ta ekskluzywna kolekcja kapsułek jest już dostępna w Fendi Butiques Worldwide i na Fendi.com. Zobacz znacznie więcej z kolekcji kapsułek poniżej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post