Nowe iteracje zszywek Gucci są tutaj

sposób, w jaki Gucci Revents and Reinvirunuje ukochane wzory, jest ciągle zmienia się, a najnowsze partynice pary czarne i Ivory GG Denim Jacquard na torbach węgielnych, aby zaoferować eleganckie i noszone nowe opcje. Czarna torba jest jedną z najczęściej używanych worków w wielu naszych kolekcjach, a GUCCI zaktualizował to dzięki nowoczesnym skrócie, zapewniając łatwy do noszenia kolor w GG Jacquard Denim, który reimagina monogram domu.

Gucci Horsebit 1955 Czarny Drelichowy, Kwiatowy Drukuj Sukienka Bawełniana

Alessandro Michele, dyrektor kreatywny Gucci, współpracuje z odbitkami, materiałami i kolorami, aby przynieść wiele nowoczesnych i różnych opcji do każdej kolekcji. Różnorodność projektów Michelea jest dorozumiana jako różnorodna jak użytkownik, co pozwala każdej osobie personalizować swoje stroje z flair i zabawy, aby dokonać swoich wyborów mody osobistych.

Torby Gucci Black Denim

Trzy z najbardziej znanych kształtów, w tym Gucci Jackie, Gucci Horsebit 1955 i Gucci Dionizus, znajdują się w nowym czarnym denim w ramach kolekcji Gucci Aria. Każdy prezentuje czarną i z kości słoniowej Dżnowy Dżingi na szczycie wzorów z czarnymi skórzanymi wykończeniem. Wynik końcowy łączy współczesny z klasyk jako nowe wyrażenia torebek podpisu domu z ukochanych linii Gucci.

Gucci Horsebit 1955 Czarny Denim

Dionizus Mały gg weźmie na torbie w czarnym denim

Horsebit Gucci 1955, osobisty ulubiony w mojej kolekcji, jest zwisany z dżinsowym i błyszczącym sprzętem złotym, który można znaleźć na szczegółach hordbit z przodu. Horsebit jest integralny z przeszłością i prezentem domu i jest powiązany z bogatą historią Gucci i ideą, że kawałek powinien być ponadczasowy. Wnętrze tej torby jest wyłożone bawełnianą bielizną, a znajdziesz połowy szczegółowy szczegół po każdej stronie torby. Skórzane podejście na pasek jest regulowany, od 9.8 “do 17,7”, a jest zamknięcie klapy, ujawniając wnętrze z trzema gusetami, aby umożliwić rozbudowę i jeden zamek błyskawiczny i jedną otwartą kieszeń. Wymiary to 9,8 “W x 7” H x 3.1 “D.

Jackie 1961 Małe wziąć torbę

Gucci Horsebit 1955 Czarny Drelichowy, Kwiatowy Drukuj Sukienka Bawełniana

Kolejnym przebudzeniem archiwalu z marki, Gucci Jackie, jest również aktualizowany również tym nowym podjęciem monogramu GG. Dodatkową zdejmowaną podjęciem paska pozwala na nowe sposoby noszenia, w tym przenoszenia górnego uchwytu, przez ramię lub Crossbody i daje współczesny odczucie torby. Weźmy na pasek ma czarną i pomarańczową sieć, konturenującym parowanie kolorów, a jest zamknięcie tłoka podpisu. Znajdziesz jedną otwartą kieszeń i jedną kieszeń na zamek na środku. Wymiary są 11 “W x 7,5” H x 1,8 “d.

Dionizus Mały gg weźmie na torbie w czarnym denim, płótno bombowca kurtki, spódnica wiskoza

Dionizus Mały gg weźmie na torbie w czarnym denim, płótno bombowca kurtki, spódnica wiskoza

Zaokrąglenie trio New Black Denim GG Monogram Torby jest poszukiwany torba na Gucci Dionysus. Domek dziedzictwo i historia nadal świecą z teksturowaną głowicą tygrysą, definiującą cechą Dionizosa oraz integralną część przeszłości domu i obecnego DNA. Jest czarna skórzana wykończenie i podszewka z bawełny, jak z innymi wzorami. Znajdziesz małą, ale przydatną kieszeń pod klapką, a łańcuch przesuwny na pasku na pasek umożliwia najlepszą transakcję z zużyciem lub nad ramionami. Wymiary są 10 “W x 5,5” H x 3 “d.

Colorway odzwierciedlający GG Najwyższego zabytkowego pochodzenia

Jeśli jesteś zainteresowany czymś trochę zapalniczki (w kolorze, ale w przypadku tego Totania, również waga), GUCCI ma również te nowe wariacje kolorów. To światło i użyteczne GUCCI OPHIDIA GG Tote jest łatwym codziennym noszeniem, pracuje nad podjęciem lub przenoszony ręcznie, oraz funkcji GG Supreme płótno w kolorze niebieskim i beżowym, który odzwierciedla historyczny początki domu i został pokazany jako część parady miłości Gucci . Wymiary to 15 “W x 11” H x 5,5 “d.

Dionizus Mały GG Weź na torbę, Kwiatowy Drukuj Bawełniana Muślana Dress

OPHIDIA Medium GG Totaryzacja, Kwiatowa Drukuj Bawełniana Muślana Sukienka

W tej samej kolorze są inne torby w tej samej kolorze, w tym Gucci Dionysus (take same jak to, co dzieliliśmy powyżej, ale w innym colorway). Ponadczasowa mieszanka niebieskiego i beżowego płaci hołd w historii Gucci, a płótno pozostaje znakomitą cechą domu. Niebieskie wykończenie skórzane to głęboki niebieski odcień, taki, który musisz spojrzeć w najlepszy światła, aby zobaczyć kolor, jest niebieski, nie jest czarny, i istnieje reszta elementów, które tworzą Dioniza.

Podczas gdy każdy z czarnych projektów Dżnuk Gucci i ten niebieski kolorystyka może być noszony znacznie bardziej od niechcenia (myślę, że dżinsy i wygląd koszulki), zdolność do pary z romancyjnie wyszukanym strojem jest dokładnie co sprawia, że ​​Gucci pod Alessandro Michele mówi wszystkim. Maksymalny maksymalizm minimalizm, w jaki sposób styl jeden z tych toreb zależy od Ciebie, a każdy szybko stał się zszywką w kolekcji.

Odkryj dużo więcej na Gucci.com!
Jackie 1961 Małe wziąć torbę

OPHIDIA Medium Tote z siecią w czarnym denim

Spódnica wiskozowa

Kwiatowa sukienka bawełniana

OPHIDIA Medium Gg.Dźwigać

Płótna kurtka bombowca.

Dionizus Mały gg weźmie na torbie w czarnym denim

HorseBit 1955 Weź na torbę Czarny Denim

Dionizus Mały gg weźmie na torbie

Kwiatowa druk bawełniana muślinowa sukienka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post