Przedstawiając Bagieette Strathberry Melville

, kiedy badałem wszystko o tajnych sygnałach torebki królowej Elżbiety, odkryłem na nowo markę Strathberry. Zastanawiałem się, jak udało się latać pod moim radarem tak długo.

Jak większość, pierwotnie dowiedziałem się o Strathberry po obejrzeniu go na Meghan Markle w 2018 roku, ale nawet wtedy wiedziałem, że marka zasługuje na znacznie więcej niż te 15 minut sławy. Opiera się na Szkocji, a wszystkie ich torby zawsze wydawały się tak doskonale proporcjonalne i ze stylem sprzętu, którego nigdy wcześniej nie widziałem. A teraz, kiedy spędziłem większą część roku przeglądając o wiele więcej świadomej ceny, kilka ich stylów z łatwością znalazło się na mojej liście potencjalnych zakupów.

Pomyśl więc o moim podekscytowaniu, kiedy kilka miesięcy temu dowiedziałem się, że Strathberry wychodzi z kolejną nową torbą do przeniesienia, która dałaby ich malutkiemu East/West za swoje pieniądze.

Przedstawiamy Bagieette Strathberry Melville.

Bagieta Strathberry Melville
za pośrednictwem Strathberry

595 USD

Jest boksowy i oszałamiający i ma te same satysfakcjonująco czyste linie, które są podstawą wszystkich ich toreb.

Nowa Melville Baguette wzięła bezpośrednią inspirację z łatwego kochającego zabawę projektu lat 90. i zaktualizowała ją współczesnym akcentem. Każda torba jest wykonana ze skóry i procedur w 100% z cielęcia w temperaturze 8,5 ”(21,5 cm) x 5,3” (13,5 cm) o głębokości 1,8 ”(4,5 cm), aby stworzyć modną kompaktową torbę, która zawiera wszystkie niezbędne rzeczy bez żadnych niezbędnych rzeczy bez Kompromitowanie wygody.

Jego bardzo szeroki pasek do przenoszenia ma długość spadku 26,8 ”(68 cm), aby pomóc mu leżeć pod ręką noszącego, jednocześnie pozwalając na bezpłatny ruch. Warto zauważyć, że pasek jest całkowicie odłączalny, więc możesz to kołysać jako uroczą Lil ‘Hold w czasie wieczoru, jeśli wolisz.

Bagieta Strathberry Melville
za pośrednictwem Strathberry

595 USD

Jeśli chodzi o styl, minimalistyczny design jest podkreślony przez użycie przez markę stałych lub blokowanych kolorów neutralnych z okazjonalnym pastelowym odcieniem rzucanym na pizzazz. Kontrastowanie białych szwów „wanilii” dodaje dodatkowych szczegółów bez zmiany niezwykle czystego wyglądu torby. Melville Baguette jest obecnie dostępna w kolorowych kombinacjach czarnych, szałwii zielonej, łupkowej szarości i leśnej zieleni.

Za zaledwie 545 USD (463 €) ten mały klejnot ma bardzo przystępną cenę za swoją wielkość i jakość. Myślę, że jego nowoczesna technika oldschoolowej konstrukcji jest urzekająca i daje jej specjalny rodzaj siły pozostającej, który może osiągnąć tylko uporządkowane torby wolne od logo. Absolutnie widzę, że jest to mój następny typ torebki.

Ale co myślisz?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post