Rebecca Minkoff robi bransoletki!

Wiem, wiem, chciałeś zobaczyć kolejną fantastyczną torbę Rebecca Minkoff. Ale, jak byś wiedział, projektant rozgałęził się z linią dokuczania odzieży oraz zaciekłej skóry i metalowych bransoletek. Osobiście uwielbiam to, co Rebecca Minkoff zakończyła z małą kolekcją bransoletek- W fascynującym zakręcie Hermesa jest obsługiwana, aby połączyć ogólny charakter bransoletek z obecnymi torebkami, produkując grupę spójną, w tym zarówno torby, jak i bransoletki.

Weźmy na przykład skomplikowaną bransoletkę Flowerstud. Całkowicie odpowiada ponownemu ponownemu ponownemu stadnonemu na liniowej torbie kołysającej stadniny, łącząc małe i duże kołki we wzory liniowe. Być może potem zobaczymy mieszane kołki na bransoletce? Chciałbym, aby.

Pętla Rebecca Minkoff i bransoletka stadnina jest kolejnym waprykiem nadgarstkiem trudnym koncepcją kołka i faktycznie wykracza poza typowe parametry bransoletki. Płaskie, okrągłe kołki stanowią idealny kontrast z cienkimi pętlami wokół skóry- a także przypominają kwadratowe „zawiasy” rano po torbach. Sprawdź linię bransoletek Rebecca Minkoff w Shopbop.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post