Mini recenzja: torba Chanel Kid

Bag 10 #Stayhomwithbags to moja torba Chanel Kid. Kiedy ta torba została wydana, natychmiast zostałem wciągnięty przez wyluzowaną, fajną atmosferę dziewczyny. Oczywiście klasyczna czarna skóra byłaby najbezpieczniejszą drogą (zarówno pod względem stylu, jak i łatwości zużycia), ale wybrałem coś innego i zdecydowałem się na tę pozwaną wersję skórzaną z cielęcia z pre-Fall 2013.

Jest ten fajny wpływ na torbę, zwłaszcza gdy widzisz ją osobiście, ponieważ lekka skóra ma akcenty metaliczne, które ożywi tę torbę. Kiedy dzieliłem się tym wcześniej, wielu z was powiedziało, że wygląda na brudne, ale gdybyś to zobaczył osobiście, myślę, że poczułbyś się inaczej. Jednak lekka, skórna torba z cielęcia jest o wiele bardziej wrażliwa i podatna na zbieranie koloru i pokazanie zużycia (sprawdź zdjęcie poniżej, doświadczyłem transferu kolorów dżinsów!). To kluczowa kwestia do poruszania, gdy kupujesz torby – pomyśl o materiale i o tym, jak użyteczne będzie to dla twojego życia. Choć piękna (naprawdę myślę, że ta torba jest oszałamiającym), obawiam się noszenia jej i zepsucia.

To jest stara torba na średnio dzieci i uważam, że jest zbyt mała na mój osobisty styl i potrzeby. Drugim minusem torby dla dzieci jest to, że jest tak ustrukturyzowana, że ​​torba nie daje, więc musisz odpowiednio zaplanować swoje przedmioty. Chociaż uwielbiam styl torebki dla dzieci i podoba mi się to w klasycznej klapie, uważam, że moja ponowne wydanie jest o wiele bardziej wszechstronna w mojej kolekcji. Jest to torba dla dzieci, jeśli masz ochotę na ten styl, z wieloma rozmiarami i znacznie więcej kolorów i materiałów, niż można się życzyć. Mamy szczegółowy przewodnik po torbie Chanel, a także międzynarodowy przewodnik dla torby Chanel Kid. Ponieważ Chanel nie sprzedaje swoich toreb online, sugeruję sprawdzenie FashionPhile za jego oferty!

Obejrzyj mój film na mojej torbie Chanel Kid!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post