PySblog pyta: czy pozwoliłbyś dziecku „dostosować” jedną z twoich toreb?

Dostosowywanie to ogromny trend akcesoriów bez względu na to, kiedy to się stanie. Coraz więcej marek oferuje gorące stemplowanie lub monogramy, które pomagają klientom poczuć, że kupują coś wyjątkowego, a konsumenci mogą dodać wszystko, od futrzanych uroków potwora po marketowy sprzęt do inkrustowanego diamentem po swoje torby po zamach Ich karty raportu kredytowego. Kilka znanych matek poszło jeszcze dalej, pozwalając, by ich cenne dzieciaki miały w torbach z farbami palcami.

Kardashianie to wiele rzeczy, a wśród nich są prawdopodobnie największymi punktami obrotowymi naszych czasów. Ich poparcie wyglądu lub stylu może sprawić, że jest wszechobecne wśród populacji, które wcześniej prawie go zignorowały (a nawet nie pogardzały), ku konsternacji tych, których wygląd jest zawłaszczany. O ile mi wiadomo, Kim Kardashian była pierwszą celebrytą, która wypróbowała to torbę, a ona zrobiła to na polecenie męża Kanye Westa, który dał jej zioł Hermès namalowany przez Baby North w 2014 roku.

Jak to często bywa, gdy Kardashian robi wszystko, wiele osób było krytycznych do wyboru, aby dziecko pomalować coś tak drogiego. Wyniki były jednak urocze, a na pewno znacznie bardziej znaczące niż dar kolejnej torby Hermès byłby sam. Poza tym są to jej (i Kanye) pieniądze, a mnie zebrano, aby nie liczyć tego, co inni robią i nie wydają.

Event Herbag z 2014 roku Zaniepokojony umysł w tym tygodniu, kiedy znalazłem jakieś paparazzi zdjęcia uratowane przez dzwonek i showgirls (dwa elementy popkultury bardzo bliskie i drogie dla mojego serca) gwiazda Elizabeth Berkley niosąca torbę Mansur Gavriel Lady upiększoną z tym, co się pojawiło Bądź niebiesko -biała farba palców. Po odrobinie kopania na jej Instagramie moje podejrzenia zostały potwierdzone: torba była prezentem na Dzień Matki dostosowany przez jej córkę Sky.

Nie mam dzieci i na początku nie jestem szczególnie podatną na dzieci, ale nie mogę się powstrzymać, ale sądzę, że to sympatyczny mini-trend. Tak więc wiele osób, które mają zasoby na zakup designerskich torb, może kupić kilka z nich, a posiadanie takiego z takim osobistym dotykiem odwraca go ze przeciętnego produktu konsumenckiego należącego do wielu osób na specjalną rzecz, którą można zachować jako a Memento z dzieciństwa na zawsze.

Czy kiedykolwiek pozwoliłeś jednemu z twoich dzieci spersonalizować twoje torby? Czy mógłbyś? Daj nam znać w komentarzach. Jeśli (tak jak ja) uważasz, że torba na Lady robi szczególnie dobre płótno do farby, wybierz jedną własną przez Barneys za 895 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post